Neesmu no tām, kas ik pēc pusstundas pūderē degunu! Sutugovas ikdienas dailes knifiņi

Pievienot komentāru
Neesmu no tām, kas ik pēc pusstundas pūderē degunu! Sutugovas ikdienas dailes knifiņi
Foto: Kaspars Teilāns

Dziedātāja Ieva Sutugova uz TV3 šova Izklausies redzēts skatuves pārsteigusi, iejūtoties gan franču dziedātājas Edītes Piafas, gan amerikāņu popzvaigznes Lady Gaga tēlā. Spilgtām vizuālām pārvērtībām grima mākslinieku, frizieru un stilistu vadībā dziedātāja ļaujas ik svētdienu. Taču kas atrodas viņas pašas kosmētikas maciņā?

”Man ir divi kosmētikas maciņi. Viens ir ikdienai, otrs – koncertiem un pasākumiem. Tik, cik viens ir tukšs, tik otrs ir pilns,” atklāj dziedātāja Ieva Sutugova.

Gatavojoties koncertiem, publiskiem pasākumiem, intervijām, dziedātāja no dekoratīvās kosmētikas neatsakās. ”Tad uz sejas lieku visu kaut ko, lai gan televīzijā, gan bildēs izskatītos labi. Bet ikdienā viss ir otrādāk,” stāsta dziedātāja.

Ievas ikdienas kosmētikas maciņā atrodamas acu ēnas un laba skropstu tuša, kas nebirst un ir izturīga. ”Neesmu no tām, kas ik pēc pusstundas pūderē degunu,” atzīst viena no šova Izklausies redzēts efektīgākajām dalībniecēm.

Tikmēr Ievas otrā maciņā, kas vairāk izskatās pēc pamatīga kofera un paredzēts, lai sapostos skatuvei un publiskiem pasākumiem, ir viss iespējamais sievietes skaistuma izcelšanai – ļoti daudz un dažādas acu ēnas un lūpukrāsas, tonālie krēmi un pūderi un citi smiņķi, lai sejas ādu pienācīgi sagatavotu dekoratīvās kosmētikas uzklāšanai.

Foto

Jau ziņojām, ka līdzās dalībai TV3 svētdienas šovā Izklausies redzēts Ieva cītīgi gatavojas vairākiem komponists Mārtiņa Brauna jubilejai veltītiem koncertiem. ”Novembris man ir Mārtiņa Brauna zīmē,” priecājas Ieva. No 20. novembra līdz 9. decembrim dziedātāja uzstāsies komponista 65. jubilejai veltītās koncerttūres Darbi un nedarbi koncertos, bet 23. novembrī piedalīsies vērienīgajā koncertā Mārtiņš Brauns – 65, kas izskanēs Latvijas Nacionālajā teātrī.

Turklāt šis ne tuvu nav visas radošās aktivitātes. Dziedātāja laiku un enerģiju velta arī sava pirmā albuma ierakstīšanai un izdošanai. Plānots, ka tas notiks 21. februārī. ”Man tas ir ļoti liels notikums. Katru dienu tam gatavojamies. Ja tie nav mēģinājusi, tad tie ir organizatoriskie jautājumi. Ja tie nav organizatoriskie, tas es savā galvā tam visam briestu. Jo darba, protams, ir šausmīgi daudz, bet griba un prieks par to ir vēl lielāks,” ar patiesu aizrautību stāsta Ieva.

Lasi vēl