13 komentāri

Svētdienas, 6. novembra, vakarā ar Stīvija Vondera jeb Dzintara Čīčas uzsvaru noslēdzās TV3 šova Izklausies redzēts septītais raidījums. Taču bez uzmanības nepalika šā vakara pēdējās vietas ieguvējs aktieris Emīls Kivlenieks.

Iepriekšējo nedēļu žūrijas un skatītāju favorītam šova septītajā raidījumā bija jāatveido krievu estrādes košā zvaigzne Nikolajs Baskovs.

Viņa priekšnesums bija nostrādāts līdz pēdējai kniedei. Arī publika uzņēma ar sajūsmu – dejoja gan skatītāji, gan žūrija. Pat dziesmas beigās viss bija Baskova stilā – uz skatuves steidza mirguļojošā kostīmā tērpta daiļava ar rozēm.

Vai viss bija daudz par daudz? Žūrijas skopās atzīmes Kivlenieku atstāja pēdējā vietā. Viņš nepalika atbildi parādā un demonstratīvi pameta šova skatuvi.

Foto

Hei, Tu aizmirsi nobalsot par savu favorītu!

Video

TOP komentāri

 • Līva

  Līva

  Es patiešām neizprotu, kādēļ Emīla priekšnesums bija tik zemu novērtēts. Atliek domāt, ka žūrija par uzvarētāju bija sarunājusi jau pirms šova.
 • Maruta Šterna
  +8 +7 -1

  Maruta Šterna

  Emīla priekšnesumi ir pat ļoti labi,kā jau aktierim un labas balss īpašniekam.
  Vēl ļoti patīk Dināras priekšnesumi,profesionlāls sniegums.
 • Diāna

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl