Mums ir šīs sezonas favorīte: arī otrajā Izklausies redzēts raidījumā uzvar Dināra Rudāne

2 komentāri
Mums ir šīs sezonas favorīte: arī otrajā Izklausies redzēts raidījumā uzvar Dināra Rudāne
Foto: Toms Norde

Viss labs, kas labi beidzas – aizvadīts šova Izklausies redzēts trešās sezonas otrais priekšnesumu sakopojums, kurā varējām vērot zvaigznes no visām pasaules malām. Katrs labāks par katru, bet uzvarētājs tikai viens, un arī šonedēļ tā izrādījās lieliskās balss īpašniece Dināra Rudāne.

Šovs Izklausies redzēts jau aizsācies, un tā otro raidījumu atklāj seriāla UgunsGrēks zvaigzne, aktieris un tenors Emīls Kivlenieks, kurš iejutās puertorikāņu popzvaigznes Rikija Mārtina tēlā. Emīls izpildīja viņa, iespējams, pazīstamāko superhitu Viva la Vida, un tas neatstāja vienaldzīgu ne žūriju, ne arī publiku. Bez viņa uz skatuves bija vēl arī lērums dejotāju, kas šo priekšnesumu padarīja īpaši krāšņu. To, kā Kivlenieks atklāja šova Izklausies redzēts trešās sezonas otro raidījumu, skaties video un ekskluzīvā fotogalerijā pa taisno no ētera!

Kā otrā uz Izklausies redzēts skatuves kāpa pazīstamā dziedošo šovu dalībniece Rūta Dūduma, kura pierādīja, kāpēc viņas balss bijusi pieprasīta un atzīta. Šajā priekšnesumā Dūduma iejutās amerikāņu 80. gadu popzvaigznes Dženiferas Rašas tēlā, izpildot viņas singlu, kas visā pasaulē pārdots vairākos miljonos eksemplāru, The Power of Love. Viņas lielisko uzstāšanos novērtē pats, noskatoties priekšnesumu, kā arī nobalsojot!

Foto: Izklausies redzēts, 2. raidījums

Ja parasti esam pieraduši to skatīt tuvāk šova sezonas beigām, tad Mārtiņš Ruskis šo izaicinājumu pieņēmis jau ļoti laikus! Šovs Izklausies redzēts savā trešajā sezonā jau otrajā raidījumā piedzīvo iejušanos pretējā dzimumā. Ruska uznāciens šoreiz saistās ar pašmāju atpazīstamo mākslinieci Laimu Vaikuli, un viņš izpilda viņas vienu no zināmākajiem skaņdarbiem, Raimonda Paula sakomponētu Išo ņi večer. Kā Ruskim izdevās atdarināt krievu estrādē tik slaveno izpildītāju, skaties video, kā arī nobalso!

2003. gada Eirovīzijas dalībniece, dziedātāja, kas labu laiku nebija manīta uzstājamies, Yana Kay savā otrajā uznācienā šova Izklausies redzēts trešajā sezonā skatītājus un žūriju pārsteidza ar ļoti romantisku uzstāšanos. Yana Kay, kas pagājušajā nedēļa iejutās citas Eirovīzijas dalībnieces tēlā, atveidojot šī dziesmu konkursa 2012. gada uzvarētāju Lorīnu, šoreiz dodas uz Franciju, lai tēlotu Patrīciju Kāsu. Kā viņai tas izdevās, skaties video!

Kurš gan nav dzirdējis kanādiešu popzvaigznes Kaizas 2014. gada superhitu Hideaway? Bet šādā izpildījumā jūs to vēl nebūsit dzirdējuši. Dāmas un kungi, Dināra Rudāne! Ir skaidrs, ka tieši viņa ir ar vienu no spēcīgākajiem balss tembriem šajā Izklausies redzēts sezonā, ko pierādīja iepriekšējā raidījumā, uzvarot tajā! Nu viņa no klasiskās operas pārcēlās uz popmūziku, arī šajā stilā kādreizējā grupas Re:Public grupas dalībniece lieliski atrādot savas balss īpašības!

Iepriekšējā nedēļā redzējām elektroniskās mūzikas zvaigznes Depeche mode, šoreiz pārceļamies uz drusku agrāku laiku un pievēršamies disko mūzikai. Latvijā pazīstamās grupas solists Normunds Pauniņš šoreiz iejutās visiem labi zināmo superzvaigžņu Boney M, izpildot vienu no viņu zināmākajiem skaņdarbiem Ma Baker.

Vēl viena dzimuma maiņa, un tas viss vienā raidījumā! Jau otrajā šova Izklausies redzēts trešās sezonas sērijā esam sagaidījuši iejušanos pretējā dzimuma tēlos, turklāt uzreiz divos priekšnesumos. Ja pirmais mūs pārsteidza Mārtiņš Ruskis, pārtapdams par Laimu Vaikuli, tad šoreiz tika atdarināts vēl kāds pašmāju mākslinieks, un tas bija Ainars Virga, kura lomu uz skatuves atdarināja neviena cita kā Ieva Sutugova.

Tāpat kā tas vienmēr ir bijis mūsdienu amerikāņu popzvaigznei Bruno Marsam, kuru šodienas šova Izklausies redzēts raidījumā atdarināja tieši dziedātājs Dzintars Čīča. Viņš šīs sezonas otrajā raidījumā uz skatuves kāpa ar vienu no pazīstamā mūziķa lielākajiem hitiem ar nosaukumu Just the Way You Are. Kā viņam veicās šajā nedēļā, skaties video!

Video: Izklausies redzēts. II. epizode

TOP komentāri

 • Inita Papendika
  0 0 0

  Inita Papendika

  drukas velniņš iemetās-par Janu-man liekas,ka iepriekšējos raidījumos Jums......
 • Inita Papendika
  0 0 0

  Inita Papendika

  Es esmu izbrīnījusies par žūriju,ja Šipkēvics daudz maz ir objektīvs,ko gan grib ar saviem izteicieniem panākt Jana,Ralfs un ceturtais žūrijas loceklis,kaut vai tas pats Kristaps ?viņš sēdēja un vienkārši debili ākstījās ,laikam jau likās ka uzvedas kruti.Par Ralfu-es vispār nesaprotu to viņa piekasīšanos,vērtē objektīvi nevis noniecini Čīčas par daudz mirdzošās acis un par Janu-man liekas,ka iepriekšējos raidījumos Juma gāja labāk.vai iestājusies ir rutīna?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!