1 komentārs

Arī Mārtiņš Ruskis nevar šajā sezonā sūdzēties par tēlu izlozi, kas viņam ļāvuši iejusties daudz un dažādos interesantos māksliniekos. Šovakar viņš bija vēl viens, kurš pārstāvēja pašmāju estrādi.

Arnolds Liniņš plašākai publikai kļuva pazīstams ar vienu no viņa lielākajiem hitiem Cauri pilsētai, kuru tad Ruskis arī šovakar izpildīja. Mārtiņš šajā priekšnesumā lika lietā savu zemo balsi, kas ļāva viņam kļūt par vieno no potenciālajiem pretendentiem uz uzvaru šā vakara šovā.

Foto

Video

TOP komentāri

  • andis
    +3 +3 0

    andis

    Lai kā gribat teikt, bet: veras lifta durvis un iznāk skaists, izcils mākslinieks. Atskan pēdējie raidījuma titri, bet Mārtiņu tur nevar ieraudzīt. Reāli Mārtiņš ir vienīgais, kurš visu raidījuma laiku atrodas savā tēlā. Pārējiem tik tiešām daudz būtu jāmācās no Mārtiņa. Lielākā daļa pēc priekšnesuma jau klausās žūrijas komentārus kā gribas pašiem.
    Lai veicas Mārtiņ! Ripo!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl