Komentāri
Kurš teica, ka būs viegli? Ekskluzīvs FOTO ieskats Izklausies redzēts aizkulisēs
TV3 publicitātes foto

Jau piekto svētdienu TV3 ļaus izbaudīt aizraujošus pasaules un vietējo mūzikas zvaigžņu priekšnesumus pārvērtību šovā Izklausies redzēts. Mūsu dziedātāji un aktieri jau sākuši posties lielajam iznācienam, un Skaties.lv piedāvā novērtēt, kas šobrīd notiek aizkulisēs.

Šonedēļ uz Izklausies redzēts skatuves redzēsim Plasido Domingo, Hulio Iglesiass, Miku Džegeru, Šēru, Olgu Rajecku, Lorinu Hilu, Lady Gaga un Rošīnu Mērfiju. Šo pasaules un Latvijas zvaigžņu ādā iejutīsies attiecīgi Normunds Pauniņš, Dzintars Čīča, Mārtiņš Ruskis, Emīls Kivlenieks, Rūta Dūduma, Dināra Rudāne, Ieva Sutugova un Yana Kay.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

To, kā grimētāji, frizieri un stilisti mūsu dziedātājus un aktierus pārvērš mūzikas zvaigznēs, novērtē galerijā jau tagad!

Foto

Hei, Tu aizmirsi nobalsot par savu favorītu!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl