1 komentārs

Kā jau tas ierasts, šova “Izklausies redzēts” finālā uzstājas ne tikai finālisti, bet arī tie, kas izkrita pusfinālā. Šoreiz puiši uzstājās duetos, un pirmais no tiem bija Mārtiņš Ruskis un Normunds Pauniņš, kas izpildīja dāņu grupas “Laid Back” superhitu “Sunshine Reggae”.

Puiši sākumā nevarēja sadalīt lomas, kurš būtu kurš, jo abiem ir diezgan zemas balsis, bet augšējo un apakšējo toni var paņemt abi divi, tāpēc tika ņemts pēc abu grupas dalībnieku bildēm un lūkots, kurš tad varētu būt līdzīgāks kuram. Bet arī tas cieta fiasko, jo nedz Mārtiņš, nedz Normunds nav īsti līdzīgi nevienam no viņiem. Taču beigu beigās nonāca pie gala slēdziena, kas rezultējās saulainā priekšnesumā.

Video

TOP komentāri

  • Inga
    +3 +3 0

    Inga

    Mārtiņš Ruskis bija lielisks katrā šovā, viņam vajadzēja arī uzvarēt!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl