Kivleniekam iejusties Šēras tēlā palīdzējusi mīļotā

8 komentāri
Kivleniekam iejusties Šēras tēlā palīdzējusi mīļotā
Foto: F64

Svētdienas, 23. oktobra, vakarā TV3 šovā Izklausies redzēts par uzvarētāju kļuva Rūta Dūduma, kuras tēlojumam Olgas Rajeckas lomā pilnībā noticēja visi četri žūrijas locekļi. Tomēr šova skatītāji un fani par piektā raidījuma uzvarētāju pasludinājuši dziedātājas Šēras teju vai ”dvīņubrāli” – seriāla UgunsGrēks aktieri Emīlu Kivlenieku.

Uzreiz pēc šova Izklausies redzēts piektās nedēļas uzvarētāja paziņošanas viedokļu krustugunīs nonākusi žūrijas pārstāvju kompetence un objektivitāte. Viedokli pauž arī otrās vietas ieguvējs. ”Es domāju, ka Rūta uzvarēja pelnīti!” portālam Skaties.lv pauž Emīls Kivlenieks. ”Tas, ka skatītāju viedoklis atšķiras no ekspertu viedokļa, ir tikai normāli. Es tur nekādas pretrunas nesaskatu.

Protams, man ir patīkami, ka skatītājiem ir paticis šis priekšnesums un viņi to novērtē un viņuprāt tas ir labākais, bet šovs ir šovs un, es neuzskatu, ka kāds ir uzvarējis nepelnīti. Es domāju, ka viss ir godīgi,” atzīst aktieris.

Emīlam aktiera karjerā šis bijis pirmais iznāciens uz skatuves sievietes tēlā – šovā Izklausies redzēts viņš ”nošarmēja” efektīgā parūkā, pikantos minisvārkos, krūšturī un augstpapēžu kurpēs. Gatavojoties šova priekšnesumam, visgrūtākais bijis nepārspīlēt. ”Bieži vien ekstremālas pārvērtības varbūt gribas vairāk paspilgtināt. Es vismaz centos nespilgtināt, jo izteiksmes līdzekļi jau bija – parūka, augstpapēžu kurpes un kliedzošais tērps. Man likās, ka šis būs no gadījumiem, kad mazāk būs vairāk,” skaidro aktieris.

Foto: Emīls dzīvē un šovā

Pār aktiera galvu turpina birt komplimenti par sievišķīgo gaitu un plastiskumu. Izrādās, viss noslēpums esot augstpapēžu kurpēs. ”Gaita ”sākās” tajā brīdī, kad izvēlējos pareizās kurpes. Pirmās, ko paņēmu, bija uz ļoti augsta un tieva papēža, man uzreiz savilka kāju krampī. Sapratu, ka tās nebūs īstās. Izvēlējos kurpes ar zemāku un platāku papēdi, kas bija daudz ērtākas.

Man draudzene atklāja – ejot galvenais ir, lai ciska iet gar cisku. Ņēmu viņas padomu vērā, nedaudz piestrādāju, bet tā, ka diendienā staigātu kurpēs, tā galīgi nebija. Sapratu principu, un dienā, kad notika filmēšana, vairāk pievērsu tam uzmanību, pastaigājot tajā tēlā.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl