23 komentāri

Svētdienas, 2. oktobra, vakarā šova Izklausies redzēts dalībniekam Mārtiņam Ruskim, kurš iejutās Laimas Vaikules tēlā, pēc numura izpildīšanas nācās piedzīvot dažu labu neomulīgu brīdi. Uzjautrinoties par puiša pārvērtībām, žūrija aizgāja mazliet par tālu, tā vietā lai vērtētu puiša vokālo sniegumu un aktiera dotības, analizējot viņa auguma aprises.

Tas, ka vīrietim iejusties dāmas lomā nudien nav viegli, ir skaidrs jau kopš Izklausies redzēts pirmsākumiem, taču Ruska pārtapšanu par Vaikuli eksperti šoreiz vērtēja visai nenopietni un izsmējīgi.

“Tāda labi paēdusi Laima mums šodien ir,” mazo uz zoba vilkšanas maratonu atklāja Reiniks, izraisot auditorijas ķiķināšanu.

“Nav pieklājīgi tā par sievietēm teikt,” Ruskis jeb Vaikule gan izgāja no situācijas, taču pārējie eksperti nerimās.

Jana Duļevska numuru apzīmēja ar izteicienu “vakars uz ezera” un izteica versiju, ka “Laima tā varētu izskatīties pēc kapitālas pelmeņu – pankūku diētas” un viņai esot “paplānāki vaigi”.

Šova faniem gan labi zināms, ka reaktīva ātruma notievēšana, lai iejustos tēlā, šova ietvaros nav paredzēta – mākslinieku uzdevums ir, atveidojot varoni, likt lietā aktiermākslas un vokālo talantu, paļaujoties uz grimētāju un ģērbēju profesionalitāti.

Ralfs Eilands savukārt paziņoja: “Man palika bail tajā brīdī, kad izskatījās, ka tev tas patīk. Mārtiņ, saki lielu paldies saviem vecākiem, ka tu piedzimi puika. Jo ja tu būtu piedzimusi meitene, tad tev būtu iesauka lielā Marta.”

Pakavējies atmiņās par paša savulaik piedzīvoto “dzimuma maiņu” šova ietvaros, Ralfs secināja, ka Ruskis turējies godam, tikai “varējis būt skaistāks”.

Foto

Video

TOP komentāri

 • Anda
  +20 +18 -2

  Anda

  Manuprāt Mārtiņš ļoti labi iejutās Laimas tēlā un ieturēja viņas šarmu un eleganci arī tad, kad žūrija bārstīja savas ''asprātības''. Ar steigu vajag jaunu žūriju, kas izvērtēs tiešām profesionāli. Šoreiz no neviena ne par vienu nedzirdēju īstu analīzi. Elza tik visus sveicina un vairāk par ''jē, čau'' pateikt nevar, Šipkēvics gremdējas atmiņās, bet Duļevskas atrašanos žūrijā es vispār nespēju izskaidrot.
 • Aiva
  +15 +14 -1

  Aiva

  Lai gan Ralfs kā dziedātājs man vienmer ir paticis, tomēr kā cilvēks viņš sevi ir pataisījis par iedomīgu ākstu, kuram ir tā sakāpis, ka vairs nav kur!
 • Elizabete
  +14 +14 0

  Elizabete

  Neteikšu, ka Ruskis man sipatizē, bet šoreiz žūrijas komentāri tiešām bija nekorekti. Ruskis izdarīja, ko var. Neviens nepateica analīzi par dziedājumu vai nepaslavēja par to, kā viņš ieturēja tēlu, bet visi izsmēja augumu, ko vienīgo spēlē nevar mainīt! Kas tie par žūrijas ekspertiem???

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl