9 komentāri
Kāpēc Kivlenieks netika finālā? Žūrijas paskaidrojums niknajai nācijai
TV3 publicitātes foto

Pēc ziņas, ka Izklausies redzēts finālā iekļūst visas četras dāmas, bet ne tautas mīlulis Emīls Kivlenieks, nācija ir sašutusi un vaino žūriju Emīla “nogremdēšanā”. Eksperts Jānis Šipkēvics izskaidro, kāpēc rezultāts ir tāds, kāds tas ir.

“Žūrijas uzdevums ir skatītājiem pavēstīt kaut ko interesantāku, ko viņš neredz, bet mēs kā žūrija, esot uz vietas un redzot, kā tas viss notiek, sniedzam komentāru no malas. Mūsu uzdevums nav kādu dalībnieku izcelt vai kādu “nogremdēt”.

Tā ir vienkārši matemātiska nejaušība vai sakritība,” faktu, ka Izklausies redzēts finālā šosezon startēs tikai meitenes, portālam Skaties.lv komentē žūrijas pārstāvis Jānis Šipkēvics.

Kopš spožā iznāciena uz Izklausies redzēts skatuves dziedātājas Šēras tēlā nedalītu skatītāju mīlestību bauda aktieris un seriāla UgunsGrēks zvaigzne Emīls Kivlenieks. Tomēr finālā skatītāju mīlulis nav iekļuvis.

“Emīls bija visnezināmākais no dalībniekiem. Daļai žūrijas pirmajos divos, trijos raidījumos vispār tapa skaidrs, kas šis ir par jaunu cilvēku, ko no viņa sagaidīt, ko viņš spēj un kādi ir viņa talanti. Es varu pateikt vienu – viņš ir ļoti labs atklājums, jo no nezināma jaunekļa kļuvis par ļoti cerīgu un aktieriski atraisītu jaunu mākslinieku.

Kā jau jauns un centīgs cilvēks vienmēr visu dara uz simt procentiem, bieži vien viņš pārspīlē, būdams pārāk aktīvs, varbūt ne tik ļoti atbilstošs varonim, kas viņam jāatveido. Vērojot klātienē, man šķita, ka Emīls šad tad par daudz uzspēlē un tēlu kariķē.

Pēc tam, kad Emīla numuru paskatos atkārtojumā, es saprotu, ka televīzijas tas tik ļoti “neuzkrīt”, kā esot uz vietas. Jo, esot žūrijā, ir viens skatu leņķis, viena epizode, kurā tajās trīs minūtēs sajūti numuru. Televīzijā, kad parāda tuvplānu, detaļu vai kopplānu, izskatās mazliet citādāk.

Bet ekrānā, man nākas atzīt, režisoram to pietiekami meistarīgi atrādot, viņš ir labāks nekā uz vietas,” pārdomās par Emīla Kivlenieka gaitām pārvērtību šovā dalās Šipkēvics.

Viņš akcentē, ka, ja žūrija vērtētu to pašu “bildi”, ko TV ekrānā redz skatītāji, šova iznākums būtu pavisam citādāks.

Foto: Izklausies redzēts pusfināls

Viens no pieredzējušākajiem šova žūrijas pārstāvjiem akcentē, ka šosezon starp dalībniekiem spēcīgākas bijušas tieši dāmas. Pēc viņa domām, pirmajā sezonā ļoti spilgts līderis bija Ralfs Eilands, kuru jau pēc otrā raidījuma visai droši varēja uzskatīt par šova uzvarētāju.

Nākamajā sezonā Kristapa Rasima uzvara bijusi diezgan pārliecinoša. “Šosezon čaļi ir džentlmeņi, ka atstājuši meitenes sadalīt šova uzvarētāja godu,” norāda Šipkēvics.

Ikvienam šova dalībniekam par sasniegto vajadzētu lepoties. “Dalībnieku priekšnesumi ir “dzīvajā”, viņi un dara sev netipiskas lietas – viņi taisa piruetes, viņus ceļ uz rokām, viņi ir netipiskos apģērbos, parūkās un korsetēs.

Viņi izdara lielu darbu. Visu cieņu visiem dalībniekiem, jo tā ir liela uzdrīkstēšanās un drosme. Viņi visi ir pelnījuši lielu atzinību, un dalība šovā noteikti viņiem palīdzēs turpmākajā dzīvē,” rezumē žūrijas pārstāvis.

TOP komentāri

 • Elza
  +17 +17 0

  Elza

  Tad lai žūrijai iedod monitorus, kuros viņi redz to pašu ko skatītāji. Interesanti, kā šo faktu komentētu blondā Duļevska?!? Nez vai vispār sakarīgu teikumu spētu izdvest.....
  Kā šī sieviete var krist uz "nerviem" tas nav izsakāms vārdos un neatpaliek jau tas Dailes teātra aktierelis.
 • Linda
  +16 +16 0

  Linda

  Bija kādi pāris raidījumi kur žūrijas locekļi tamdēļ ka dāma iedeva vairāk punktus un tā nav objektīva vērtēšana.
 • Bonis
  +15 +15 0

  Bonis

  Bija raidījums, kur žūrijas loceklis pat atklāti pateica, ka aiz pieklājības pret dāmu, dāmai iedod pirmo vietu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl