9 komentāri

Lai arī Izklausies redzēts žūrija 2. oktobra vakarā aizgāja par tālu, sākot publiski izsmiet Mārtiņa Ruska ķermeņa uzbūvi, mūziķis netur ļaunu prātu. Mākslinieks gan neslēpj – mazliet žēl, ka eksperti nepamanīja priekšnesumā ieguldīto darbu, bet vienkārši bārstīja vienveidīgus jociņus.

“Es neesmu aizvainots un tagad mājās neraudu spilvenā,” sarunā ar Skaties.lv smejoties uz notikumiem šovā atskatās Ruskis.

Mūziķis raidījuma laikā bijis tik ļoti iejuties Laimas Vaikules tēlā, ka filmēšanas brīdī nemaz nav pamanījis, ka žūrijas jociņi kļūst “uzbraucoši”. Tiesa, pēc tam noskatoties šovu atkārtojumā, Ruskis secinājis, ka īsti vietā jau nu šis ekspertu humors nav bijis.

“Mazliet žēl, ka eksperti nepiefiksēja lietas, pie kurām es tiešām ilgi strādāju, lai iejustos šajā tēlā. Piemēram Laimas īpašais frāzējums, tembrālā nokrāsa. To visu biju ļoti izpētījis un pie tā strādājis.

Žēl, ka to visu žūrija nepiefiksēja. Tā vietā sākās joki par manu ķermeņa uzbūvi, kas jāteic gan bija visai vienveidīgi.

Taču viss kārtībā. Es pats zinu, ka viss ir labi, un man svarīgāk par žūrijas teikto ir tas, ko saka skatītāji. Pēc šova visu dienu saņēmu ziņas, ka priekšnesums bija super, un cilvēki nesaprot, kāpēc žūrija tā uzvedās,” stāsta mākslinieks.

Mūziķi ekspertu jautrošanās par to, ka Ruska atveidotā Laima Vaikule izskatoties “labi paēdusi” un kā pēc “kapitālas pelmeņu – pankūku diētas” nekādi nav traumējusi – badoties viņš tāpēc nesāks.

FOTO: par ko sacelta tāda jezga

“Grūti jau vīrietim atveidot sievieti, īpaši, ja šī sieviete savā ķermeņa uzbūvē ir ļoti smalka. Nevar gribēt, lai es arī tāpēc kļūtu smalks. Taču kritikas dēļ kompleksos neieslīgšu.

Mana ķermeņa uzbūve nav tāda, es gribēdams nevaru izskatīties kalsns,” veselīgi dzīvi uztver Ruskis. Mūziķis atklāj, ka būtu priecīgs, ja vērtētāji savos komentāros būtu profesionālāki un viss neaprobežotos vien ar jokošanos, taču tajā pašā laikā viņš saprot – Izklausies redzēts ir izklaidējošs šovs, un tā tam jābūt.

“Es žūriju uztveru kā četrus skatītājus, kuriem vienkārši ir iespēja publiski izteikties. Reizēm viņiem nav viedokļa, un tad diskusija aiziet “netēmā”, kā tas bija arī šoreiz,” spriež mākslinieks.

VIDEO: žūrijas ”nesmukā” analīze

TOP komentāri

 • Danute
 • Sancis
  +7 +7 0

  Sancis

  Precīzi - žūrija ir četri skatītāji, kam dota iespēja publiski gvelzt beztēmā. Tikai jautājums - vai ētera laiks ir vērts viņu muldēšanas?
 • Artas kundze
  +6 +6 0

  Artas kundze

  Šis stāsts ļauj šo to spriest par ekspertu ''kompetenci''. Sanāk, ka var nodziedāt un notēlot jebkā, ka tikai tievs būtu! Kāpēc tad spēlē piedalās skatuves mākslinieki? Varēja paņemt vienkārši modeles, kuras grimē un pārģērbj, un Duļevska tad laai kritizē.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl