1 komentārs
Izklausies redzēts zvaigzne atklāj, kā atgūst veselību bez zālēm
Foto no privātā arhīva

Kad redzam tuviniekus, kolēģus vai viņu bērnus padodamies slimībai, aktuāls ir jautājums, kā saglabāt un veicināt to, kas mums ir pats dārgākais, – veselību. No pēkšņa klepus, iesnām un saaukstēšanās nav pasargāti arī šovbiznesa darboņi. Pieredzē, kā saglabāt un atgūt veselību, dalās šova Izklausies redzēts zvaigzne Rūta Dūduma.

”Parasti slimības, kas piemeklē cilvēkus oktobra novembra mijā, es paspēju izslimot ātrāk. Katrā ziņā no slimības es neizbēgu – tā mani kaut kad noķer šā kā tā. Bet man šogad palaimējās, ka paspēju izslimot jau septembrī,” portālam Skaties.lv stāsta dziedātāja Rūta Dūduma, kura uz šova Izklausies redzēts skatuves spoži atdarinājusi gan Olgu Rajecku, gan Šainedu O`Konoru.

”Baigi svarīgi ir slimību ”izgulēt” – izveseļot līdz galam, vienalga, vai darbi kūp, brūk vai gāžas pāri malām. Veselība jebkurā gadījumā ir pirmajā vietā. Tāpēc šādos brīžos atlieku visus darbus, lai arī tie ir svarīgi, es labāk izveseļojos līdz galam, pārliecinos, ka esmu vesela.

Foto

Tā kā pēc dabas esmu nedaudz slinka, tad slimību nemāku apturēt laikus, tādēļ dažkārt tā ieilgst. Parasti slimību uzveicu dabīgiem līdzekļiem – ļoti daudz gulēt, lietot šķidrumu un atpūsties. Iesnu gadījumā kaut ko smērēju degunā. Uz recepšu zālēm un antibiotikām gan neesmu kāra,” skan Rūtas recepte veselības atgūšanai.

Dziedātāja uz slimību skatās arī nedaudz filozofiski: ”Slimība mūs informē, brīdina: Hei, klausies, bišķiņ apstājies!”

Nav noslēpums, ka šova Izklausies redzēts dalībnieku dienas grafiks, iestudējot priekšnesumus no nedēļas uz nedēļu, ir visai saspringts un straujš. ”Mūziķi visā straujajā ritmā, manuprāt, vispār aizmirst par veselīgu dzīvesveidu kā tādu.

Es arī gribētu ēst pareizi – regulāri un lai katrā maltītē ir tas, kas nepieciešams, bet ikdienas straujumā sanāk sevi pabarot ar vienalga ko, lai tikai neburkšķētu vēders. Tad aizmirstās arī veselīgās dzērvenes un ingvers,” klāsta Rūta.

Dziedātājas Rūtas Dūdumas gaitām šovā Izklausies redzēts seko līdzi svētdienu vakaros TV3 un TVPlay!

Foto: Rūta Dūduma šovā Izklausies redzēts

TOP komentāri

  • Omamma
    0 0 0

    Omamma

    Tas ir bezatbildīgi - staigāt apkārt vīrusainiem un aplipināt veselos. Vajadzētu pamācīties no Rūtas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl