9 komentāri

Svētdien, 27. novembrī, TV3 skatītāji ar aizrautību skatījās rudens grandiozākā šova ”Izklausies redzēts” trešās sezonas fināla raidījumu, kurā triumfēja un galveno balvu – 5000 eiro – labdarībai ieguva dziedātāja Dināra Rudāne.

Šova finālā uzvarētāju noteica skatītāji, savas balsis atdodot par četrām dalībniecēm – Dināru Rudāni, Ievu Sutugovu, Rūtu Dūdumu un Janu Kay. Otro vietu izcīnīja Sutugova, trešajā atstājot Dūdumu, bet ceturtajā – Janu Kay. Pārējie šova dalībnieki finālā uzstājās kā viesi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dināra Rudāne galveno balvu – 5000 eiro – ziedos sevis izvēlētām labdarības mērķim – dzīvnieku patversmei ”Ulubele”. Uzvaras brīdī dziedātāja aizkustinājuma pilnā balsī sacīja: ”Paldies! Es zināju, ka Latvija ir sirsnīga zeme, bet, ka mani var tā mīlēt nepazīstami cilvēki… Nezināju!”

Noslēdzošajā raidījumā gan finālisti, gan viesi paši izdomāja, par kādām pasaulē slavenām mūzikas zvaigznēm viņi pārtaps. Vienīgie vērtētāji lielajā finālā bija skatītāji, kuri telefonbalsojumā noteica uzvarētāju.

Foto

Finālā kā pirmā uz skatuves kāpa Rūta Dūduma, kura bija pārvērtusies par apburošo Elzu no animācijas filmas ”Frozen”. Ar otro kārtas numuru uzstājās Jana Kay, kura bija iejutusies leģendārajā mūziķī Prinss, bet trešā – Dināra Rudāne attēloja apbalvoto amerikāņu popdziedātāju Vitniju Hjūstoni. Visbeidzot kā pēdējā no finālistiem uz skatuves kāpa Ieva Sutugova, kura pārsteidza kā tīņu elks Mailija Sairusa.

Kā zināms, pirms desmit nedēļām dalību šovā sāka astoņi dalībnieki – bez jau pieminētajiem četriem, arī Emīls Kivlenieks, Dzintatrs Čīča, Mārtiņš Ruskis un Normunds Pauniņš, kuri finālā skatītājus priecēja, uzstājoties duetos.

Pauniņš un Ruskis iejutās ”Laid back” duetā, izpildot dziesmu ”Sunshine Reggae”, bet Kivlenieks un Čīča tēloja fantastisku duetu – Džordžu Maiklu un Eltonu Džonu, un izpildīja ”Don’t Let The Sun Go Down On Me”. Sacensību gara netraucēti, viesmākslinieki sniedza brīnišķīgus priekšnesumus.

Savukārt žūrija, kurā bez jau ierastajiem pārstāvjiem – Jāņa Šipkēvica, Janas Duļevskas, Arta Robežnieka – bija arī Reinis Sējāns, šoreiz nekādu lomu uzvarētāja noteikšanā nespēlēja.

Video: Dināra Rudāne finālā

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl