14 komentāri

Jau piekto vakaru TV3 skatītāji bija liecinieki mūzikas zvaigžņu pārvērtībām šovā Izklausies redzēts. Šovakar uzvaras laurus plūca dziedātāja Rūta Dūduma, kurai bija jāiejūtas Olgas Rajeckas ādā.

Rūta Dūduma šovam bija izraudzījusies Olgas Rajeckas izpildīto dziesmu no grupas Tango repertuāra – Kas dzīvo tanī pusē.

Vēl šova Izklausies redzēts piektajā raidījumā dalībniekiem bija jāatveido tādas pasaules un pašmāju zvaigznes kā Miks Džegers (Mārtiņš Ruskis), Lady Gaga (Ieva Sutugova), Plasido Domingo (Normunds Pauniņš), Rošīna Mērfija (Yana Kay), Hulio Iglesiass (Dzintars Čīča), Lorina Hila (Dināra Rudāne) un Šēra (Emīls Kivlenieks).

Žūrijas, kuras sastāvā šovakar Jānim Šipkēvicam, Janai Duļevskai un Artim Robežniekam bija pievienojies Izkausies redzēts iepriekšējās sezonas dalībnieks Atis Zviedris, un dalībnieku iekšējā balsojumā tika lemts, ka šovakar uzvaru svin Rūta Dūduma.

Hei, Tu aizmirsi nobalsot par savu favorītu!

Foto

Nākamsvētdien mūsu astotniekam būs jāatveido grupas un solisti Beloved, Jamiroquai, A-ha, Beyoncé, Michel Teo, Ketrina Zeta-Džonsa, Rammstein un Džastins Bībers.

Video

TOP komentāri

 • Ella
  +15 +15 0

  Ella

  Žūrijas vērtējums nekompetents, jo aizmirsuši šova moto - Izklausies redzēts.. tieši IZKLAUSIES!! Sāk jau improvizēt pie tēmas - man patīk , kopā skolā gājām, bērniem mācija dziedāt.., garažas blakus bija., suņi pastaigājās kopā... - reiz bernībā fanoju.. nekompetenti.. un pat ļoti!!!
 • Raimonds

  Raimonds

  Vispār nebija līdzīga balss un par izskatu šeit jāsaka garām.Ja kādam bija jādod par lielisku atdarināšanu,tad Šērai(Emīlam).
 • Lora

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl