4 komentāri
Izklausies redzēts šovā šoreiz uzvaras laurus plūc UgunsGrēka zvaigzne ar šī vakara iespaidīgāko šovu!
TV3 publicitātes foto

Pagājis kārtējais svētdienas vakars, kurā kanāla TV3 skatītāji varēja baudīt astoņu pašmāju mākslinieku versijas par pasaulē un tepat Latvijā labi zināmu mākslinieku dziesmām šovā Izklausies redzēts. Sestajā raidījumā šoreiz uzvaru izcīnīja aktieris un tenors Emīls Kivlenieks.

Pārvērtību šovs Izklausies redzēts šonedēļ pārsteidza jau pirmajā priekšnesumā. Grupas Otra puse līderis Normundam Pauniņam šovakar ”iekrita” atveidot grupu Beloved. Viņš izraudzījies skaņdarbu Sweet Harmony, kura videoklipā solists, kā zinām, ir pilnīgi kails. Normunds, cenšoties atmosfēru maksimāli pietuvināt video redzētajai, ap sevi pulcējis kārdinošas daiļavas un pats apsēdies pozā, kas neatklāj neko, ko būtu aizliegts rādīt pirms pusnakts.

Pēc priekšnesuma dziedātājs atzīst, ka juties ļoti labi. ”Dziesma patīk, dziesma ir forša, cilvēkiem, es ceru, arī patika,” pauž Normunds. ”Man tu šķiti kā Romeo – īsts romantiķis. Tas ir tavs žanrs, tu esi savā radošā katarsē. Un starp fejām. Un nemani, ka tev vispār nav drēbju. Tas ir tas, ko šī dziesma pateica,” Normundu slavē žūrijas pārstāvis Jānis Šipkēvics.

Daiļā dziedātāja Yana Kay šova Izklausies redzēts laikā jau otro reizi izlozējusi, ka viņai jāpārtop vīriešu kārtas dziedātājā. Šovakar dziedātājai bija jāiejūtas grupas Jamiroquai enerģiskā solista ādā. Yana Kay šova Izklausies redzēts trešajā raidījumā ”pārvērtās” par Intaru Bususli. Toreiz žūrijas pārstāvis Artis Robežnieks slavēja dziedātājas pārtapšanu pretējā dzimumā ar vārdiem ”Tas ir jāredz!”. Tikmēr žūrijas pārstāve Ieva Pļavniece dziedātājai velta slavinošus vārdus: ”Tu noturēji manu uzmanību visu priekšnesuma laiku. Bravo!”

Foto

Brazīliešu dziesmu Ai Se Eu Te Pego pirms vairākiem gadiem par pasaules hitu padarīja dziedātājs Michel Telo. Šovakar uz šova Izklausies redzēts īstu ballītes gaisotni bija uzbūris mūsu pašu Dzintars Čīca. Šova žūrijas pārstāvji visi kā viens slavēja Dzintara enerģiju un vizuālo līdzību ar oriģinālu.

Žūrijas pārstāvis Artis Robežnieks slavēja vēl kādu latviešu dziedātājam piemītošu īpašību. ”Nu jau kuro vakaru pēc kārtas – franču valoda, spāņu valoda, portugāļu valoda – poliglots,” Čīčas ķērienu uz valodām pamanījis Robežnieks.

Svētdienas šova Izklausies redzēts ceturtais numurs lik askudriņām skriet pār muguru! ”Viens no vissarežģītākajiem numuriem, kāds šeit ir bijis,” dziedātājas Dināras Rudānes sniegumu, iejūtoties Beyonce tēlā, vērtēja šova žūrijas pārstāvis Jānis Šipkēvics. Lai gan pati Dināra pirms priekšnesuma neslēpj, ka ir pārāk puiciska un gurnu kustināšana nav viņas lauciņš, uz šova skatuves viņa izdarīja teju neiespējamo.

”Paldies, ka tu man noorganizēji mazu ieskatu viņas koncertā!” Dināras nepārprotamo līdzību ar pasaulslaveno popdziedātāju akcentē žūrijas pārstāve Jana Duļevska. ”Vibrācijas, manuprāt, bija pareizās.” ”Gana laba skatuviskā nekaunība” – tā mūsu pašu dziedātājas sniegumu vērtēja žūrijas pārstāve Ieva Pļavniece.

Lai vairāk līdzinātos norvēģu supergrupas A-ha solistam Mortenam Harketam, kuram starp piekšējiem zobiem ir dabīga sprauga, ko, starp citu, daudzas sievietes pasaulē uzskata par vienu no viņa seksīguma pamatiem, viņu pamatīgi “apstrādāja” šova grimmēšanas komanda. Gan priekšnesums, gan arī vizuālais tēls bija lieliski, kas Ruski ierindoja starp vienu no potenciāljiem favorītiem, taču beigu beigās viņš ierindojās pēdejā vietā…

Neticami, bet pie viena no pirmajiem kanādiešu popzvaigznes Džastina Bībera superhitiem Baby strādājuši vairāki desmiti labākie mūzikas producenti, lai gan piedziedājumā ir viens vienīgs vārds un izsauciens. Taču šī dziesma par saviem panākumiem liekus komentārus neprasa. Viņa lomā šovakar iejutās un “dzimuma maiņu” pirmo reizi izjuta dažādu dziesmu šovu zvaigzne Rūta Dūduma, kura šoreiz lika lietā ne tikai savu lielisko balsi, bet arī deju kustības, kuras papildināja tagad tik modīgie apavi ar gaismiņām pie zoles.

Līdz šim šova Izklausies redzēts trešajā sezonā bijām dzirdējuši gan latviešu, gan angļu, gan krievu, gan spāņu, gan arī franču valodu, bet nu kārta bija pienākusi arī vācu valodai. Šoreiz “vaininieks” bija neviens cits kā seriāla UgunsGrēks zvaigzne, aktieris un tenors Emīls Kivlenieks, kuram bija ielozēta vieni no atpazīstamākajiem smagā roka pārstāvjiem Rammstein un viņu superhits Sonne. Tika likta lietā gan pneimatika, gan arī uguns – kā jau viņu šovos pienākas.

Pavisam noteikti šī vakara pikantākā, kā arī, iespējams, skatuves piepildītākā (cilvēku skaita ziņā) uzstāšanās, un tas viss no Ievas Sutogovas šīs svētdienas pēdējā uznācienā šovā Izklausies redzēts. Viņa izpildīja dziesmu no “oskarotā” mūzikla Čikāga – All That Jazz, kuru filmā izpilda Holivudas zvaigzne Ketrīna Zeta Džounsa. Nav noslēpums, ka Ievai pieder, iespējams, viens no spēcīgākajiem vokāliem šajā sezonā, ko savā priekšnesumā viņa pilnībā apstiprināja.

Galu galā pēc žūrijas un pašu dalībnieku vērtējumiem visvairāk punktus diezgan pārliecinoši sakrāja seriāla UgunsGrēks zvaigzne, Intara lomas atveidotājs Emīls Kivlenieks.

TOP komentāri

 • Raimonds
  +8 +6 -2

  Raimonds

  Kivlenieks spridzeklis,nereāli labs šovs izdevās,ka pelnīta uzvara !
 • pagājušo reizi
  +4 +4 0

  pagājušo reizi

  arī viņš bija izcils un vajadzēja uzvarēt. Tikai nezin kāpēc uzvarēja tā govs, kas bija tizla un nekādas līdzības ar Olgu. LedyGaga arī bija izcila.
 • tas bija

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl