1 komentārs

Jau svētdien, 20. novembrī, gaidāms TV3 lielā svētdienas šova Izklausies redzēts pusfināls. Pagājušogad finālā par īpašu pārsteigumu parūpējās Kristaps Rasims, no skatuves bildinot savu mīļoto, vai šogad ko līdzīgu varētu izspēlēt Dzintars Čīča?

Dzintars šopavasar atgriezās Latvijā ar mīļoto meiteni Sanitu Marcinkeviču un ne brīdi neslēpa – viņš ir atradis īsto, ko pēc čigānu tradīcijām jau apprecējis, vēl tikai jāsalaulājas pavisam oficiāli.

Jau vairākus mēnešus fani gaida, kad izskanēs bildinājums un Dzintaram un Sanitai zvanīs kāzu zvani.

Zināmās aprindās ļaudis sākuši mēļot – mākslinieks esot gatavs rīkoties līdzīgi kā Rasims pagājušogad un lielo jautājumu savai Sanitai izteikt tieši no Izklausies redzēts skatuves. Un kāpēc gan ne?

FOTO: Dzintars laiku lokos

Visa Latvija galu galā to gaida, turklāt šāda pavērsiens varētu palīdzēt Dzintaram iekļūt lielajā finālā. Skaties.lv vērsās pie Dzintara, lai noskaidrotu, vai šāda iespēja patiešām pastāv. Diemžēl mūziķis atbild noliedzoši.

“Noteikti ne. Tikai nesen sapratu, ka savu ģimeni ir jāpasargā no publikas uzmanības, tā ir nevajadzīga enerģija. Manai ģimenei nav jādara mans darbs – nav jāfotogrāfējas, jāfilmējas un jāsniedz intervijas,” Skaties.lv izskaidro Dzintars.

Mūziķis apzinās, ka, iespējams, rīkojies nepareizi, uzreiz pēc atgriešanās no ārzemēs nodzīvota perioda, publiski klāstot detaļas par jaunumiem privātajā dzīvē. Turpmāk viņš apņēmies skaidri nodalīt abas sfēras – privāto dzīvi un publiskās aktivitātes.

“Lai mana personīgā dzīve turpmāk paliek tikai manā un manu tuvo cilvēku ziņā!” tā Dzintars.

VIDEO: Rasima lieliskais gājiens

TOP komentāri

  • Sandra
    0 0 0

    Sandra

    Dzinča izrādās jēdzīgāks, kā biju domājusi. Pareizi ir, ģimenes laimes ir jāsargā

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl