Komentāri
Izcili pārliecinoša uzvara: Izklausies redzēts šonedēļ triumfē Sutugova
Toms Norde

Svētdienas, 9. oktobra, vakarā TV3 skatītājus atkal priecēja lieliskais pārvērtību šovs Izklausies redzēts. Šoreiz viena vakara ietvaros faniem bija iespēja sastapties ar mūzikas grandiem no Parīzes, Maskavas, Londonas, Rīgas un Talsiem.

Žūrijas krēslos nemainīgi sēdēja mūzikas vēstures eksperts Jānis Šipkēvics un atraktīvā Jana Duļevska, bet viņiem šoreiz pievienojās divi jauni vērtētāji: aktieris Artis Robežnieks un dziedātāja Annija Putniņa.

Uz skatuves, kā allaž, lieliskais astotnieks – Latvijā populāri mūziķi, aktieri un šovmeņi.

Hei, Tu aizmirsi nobalsot par savu favorītu!

Pirmais fanus pārsteidza Dzintars Čīča jeb Džo Dasēns, un viņam sekoja Dināra Rudāne ar satriecošu Minnijas Ripertones atveidojumu.

Kā trešais uz skatuves kāpa Normunds Pauniņš, radot sajūtu, ka Latvijā atkal atgriezusies Alla Pugačova, jeb, kā sprieda Šipkēvics, Alla Galkina.

FOTO

Ceturtais šoreiz uzstājās Mārtiņš Ruskis, iejūtoties 100. debijas ādā. Ruski gaidīja pārsteigums – skatītāju rindās sēdēja un numuru vērtēja arī pats Agris Semēvics!

Viņam sekoja Ieva Sutugova kā šarmantā Edīte Piafa, kura izpelnījās nedalītas žūrijas simpātijas. Taču nākamais dalībnieks – Emīla Kivlenieka atveidotais Rods Stjuarts latiņu noturēja – arī viņam tika īpašas uzslavas, kas spēlē palielināja spriedzi – tik daudz izcilu šovu vienā vakarā!

Nākamā uz skatuves kāpa Rūta Dūduma, atveidojot Leonu Luisu. Bet kā pēdējā publiku pārsteidza Yana Kay jeb Intars Busulis.

Žūrija vienbalsīgi lēma – vislabākā šovakar bijusi Sutugova. Arī pašu zvaigžņu balsojums neko nemainīja – par trešā raidījuma vadītāju kļuva Ieva Sutugova.

Nākamajā svētdienā uz skatuves redzēsim Igo, Ozolu, Maiklu Džeksonu, Teilori Sviftu, Mr. Prezident, Whitesnake, Vanesu Paradī un Laru Fabianu.

VIDEO

Lasi vēl