Komentāri
Ieskaties tur, kur citiem nav ļauts: Izklausies redzēts mākslinieki gatavojas lielajam uznācienam!
Foto: Toms Norde

Jau šovakar kanāla TV3 skatītāji varēs būt liecinieki jau otrajai sērijai vienam no šā rudens televīzijas sezonas gaidītākajiem notikumiem – lielais svētdienas šovs Izklausies redzēts, kas skatītājiem piedāvā jau trešo sezonu. Portāls Skaties.lv piedāvā ekskluzīvu ieskatu, kā dalībnieki gatavojas lielajam uznācienam, kas paredzēts jau pēc divām stundām.

Šajā Izklausies redzēts sezonā redzēsim tādus māksliniekus kā Dzintars Čīča, 2003. gada Eirovīzijas dalībnieci Yana Kay, dziedātājas Ievu Sutugovu un Dināru Rudāni, kura plašāku atpazīstamību ieguva kā grupas Re:Public dalībniece, kā arī izcīnīja uzvaru pirmajā Izklausies redzēts raidījumā. Mūs priecēs arī pašmāju populārās grupas Otra Puse līderis Normunds Pauniņš, realitātes šova Okartes skatuve dalībnieks Mārtiņš Ruskis, vairāku dziedošo šovu dalībniece Rūta Dūduma, kā arī aktieris un tenors Emīls Kivlenieks.

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl