2 komentāri
Iepazīsties – nācijas kacinātājs! Cilvēks, kurš šovakar “Izklausies redzēts” zālē būs svarīgāks par Reiniku
Toms Norde

Tūlīt, tūlīt “gaisā ies” “Izklausies redzēts” tiešraide, un studijā ar īpašām ovācijām sagaidīts bārdainais skaistulis Renārs Mastiņš. Ne pats brašulis, ne citi “Izklausies redzēts” darboņi neslēpj – Renārs, ļoti iespējams, ir pats galvenais personāžs šovā, bet kura nu nekādi nevarētu iztikt!

Renāra uzdevums ir it kā vienkāršs, bet tai pašā laikā – ļoti sarežģīts. Viņš rūpējas par to, lai visu šova laiku zālē valdītu jautrība, skanētu aplausi un skatītāju mundrums nezustu līdz pat pēdējam brīdim.

“Kačaks, kačalkins, kurinātājs, nācijas kacinātājs, publikas iesildītājs, publikas administrators – kā tik neesmu saukts. Tāds arī ir mans darbs.

FOTO

Kad ir tā reklāmas pauze, tās 15 minūtes, kad zāle aizskrien darīt to, ko tai, iespējams, nevajadzētu darīt, tad, redz, tas darbiņš man sākas. Kad Reiniks atpūšas, man ir jāstrādā,” portālam “Skaties.lv” atklāj Renārs.

Viņš gan uzreiz piebilst, ka nav nekāds tur Reinika dublieris. “Redziet, Reiniku nelaiž strādāt reklāmas pauzēs. Es esmu svarīgāks,” smej nācijas kacinātājs.

Kādi ir Renāra triki un kā viņš kurina nāciju, lasi portālā “Skaties.lv” jau rīt. Bet pagaidām – iekārtojies ērtāk, līdz tiešraidei vairs pavisam nedaudz laika!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl