1 komentārs
Grima mākslinieku un frizieru paraugstunda – kuras bija lielākās pārvērtības šajā “Izklausies redzēts” raidījumā?
Toms Norde

Lai gan viss “Izklausies redzēts” šovs sastāv no dziesmām un lielām vizuālajām pārvērtībām, šī sērija bija jo īpaša. Šajā sezonā iepriekš neredzētas pārvērtības bija redzamas teju katrā priekšnesumā, tāpēc vēlējāmies noskaidrot, kuras, skatītājuprāt, bija tās pašas brīnumainākās.

Šīs sezonas trešo raidījumu atklāja Nauris Brikamanis, kurš atveidoja britu popzvaigzni Džonu Ņūmenu. Viņam uz galvas tika uztaisīta varena frizūra, bet Atis Ieviņš, kurš, atveidojot Sūzanu Boilu, pelnīti sakrāja visvairāk punktu no žūrijas un pārējiem dalībniekiem.

Viņam sekoja Raimonda Vazdika 60. gadu dīvas Marianas Feitfulas lomā, Juris Jope, atveidojot kanādiešu rokmūziķi Braienu Adamsu, Aija Vītoliņa kā latviešu estrādes zvaigzne Margarita Vilcāne, Evilena Protektore, iemiesojoties deju hita ”Mambo nr.5” dziedātāja Lū Begas tēlā, un Edgars Pujāts, kurš iejutās pasaulslavenā operdziedātāja Lučāno Pavaroti lomā.

Taču kā domājat jūs, skatītāji? Kurš no “Izklausies redzēts” dalībniekiem šajā raidījumā bija tas, kurš piedzīvoja trakākās pārvērtības? Izsaki savu viedokli!

Kurš "Izklausies redzēts" trešajā raidījumā piedzīvoja trakākās pārvērtības? Saistītais raksts

Rezultāti:
5%

Evilena Protektore - Lū Bega

10%

Nauris Brikmanis - Džons Ņūmens

69%

Atis Ieviņš - Sūzana Boila

0%

Juris Jope - Braiens Adams

2%

Aija Vītoliņa - Margarita Vilcāne

4%

Veronika Plotņikova - Šēra

1%

Raimonda Vazdika - Mariane Feitfula

9%

Edgars Pujāts - Lučāno Pavaroti

TOP komentāri

  • Ilze Laizāne
    0 0 0

    Ilze Laizāne

    Atis Ieviņš šoreiz bija fenomenāls! Arī Edgars Pujāts! Bet žūrijai acīmredzot patika Aijas Vītoliņas un Margaritas Vilcānes dabas dotā līdzība.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl