Komentāri
FOTO: kas notika “Izklausies redzēts” fināla aizkulisēs
Toms Norde

Svētdienas vakarā ar grandiozu šovu un Dināras Rudānes uzvaru noslēdzās TV3 lielais rudens šovs “Izklausies redzēts”. Patiesa sirsnība, prieks un labs noskaņojums visu vakaru valdīja ne tikai uz skatuves, bet arī aizkulisēs. Skaties.lv piedāvā ieskatīties aizkulišu kadros.

Kamēr vieni mākslinieki uzstājās uz lielās skatuves, citi aizkulisēs pucējās, gaidīja savu uznācienu un kolēģu numurus vēroja uz īpaša ekrāna.

Kā Skaties.lv uzsvēra visi mākslinieki, fināla dienā starp viņiem nav nekādas konkurences, tāpēc aizkulisēs valdīja īsts svētku un ballītes noskaņojums.

FOTO

Mūziķi, vērojot kolēģu sniegumu aizkulišu ekrānos, jautri jokojās, dziedāja līdzi, sita plaukstas un dancoja. Māksliniekus uzpasēja grimētāji, kuri ik pa brīdim steidza pielabot mūsu slavenību vizuālā tēla detaļas, kā arī fotogrāfi, kuriem zvaigznes ar prieku pozēja, bildēšanās laikā ļaujoties dažādām ēverģēlībām.

Vieni no galvenajiem jautrības radītājiem bija daudzie dejotāji, kuri aktīvi atbalstīja visus māksliniekus, aizkulisēs plaudējot līdzi numuriem un kavējoties siltās atmiņās par padarīto.

FOTO

Lasi vēl