Komentāri
FOTO: Jana Duļevska šim Izklausies redzēts vakaram izvēlējusies drosmīgu mežģīņu tērpu
Toms Norde

Jau šovakar TV3 skatītājus atkal priecēs lieliskais pārvērtību šovs Izklausies redzēts. Kā jau allaž, būs interesanti ne tikai vērot dalībnieku priekšnesumus, bet arī paklausīties žūrijas izteikumos. Ekspertu rindās šodien divas jaunas sejas un Jana Duļevska īpaši drosmīgā kostīmā.

Šajā vakarā žūrijai pievienosies divi jauni eksperti – talantīgais aktieris Artis Robežnieks un skanīgās balss īpašniece Annija Putniņa. Skaidrs, ka jaunie eksperti ienesīs jaunas vēsmas arī vērtējumā – kas zina, kuri būs šo talantu favorīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nemainīgo žūrijas ekspertu lomās paliek lieliskais Jānis Šipkēvics, kurš piešķir šovam inteliģentu nokrāsu, atklājot interesantus faktus par leģendāriem mūziķiem no savas pieredzes vācelītes, kā arī atraktīvā Duļevska, kura vienmēr priecē ar interesantu tērpu izvēli.

Pagājušajā raidījumā eksperte atrādīja sudrabkrāsas svārkus, bet šoreiz pārsteigs ar pavisam drosmīgu kostīmu – gandrīz caurspīdīgu mežģīņu topiņu, kura krūšu daļa piesegta vien ar lielu banti.

FOTO: žūrija gatavojas vakaram

Nepalaid garām – Izklausies redzēts jau šovakar!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl