Komentāri
FOTO: ”Izklausies redzēts” zvaigznes pēc fināla visu nakti līksmo ugunīgā ballītē
Dmitrijs Suļžics/f64

Svētdien, 27. novembrī, ar Dināras Rudānes uzvaru noslēdzās rudens vērienīgākais TV3 šovs “Izklausies redzēts”. Svinot dziesmu spēles noslēgšanos, zvaigznes pēc fināla devās uz klubu “Cita puse”, kur iztrakojās kārtīgā ballītē.

Kluba dīdžeji bija parūpējušies par to, lai mākslinieki atpūtu varētu apvienot ar “Izklausies redzēts” skaistāko brīžu atcerēšanos – dziesmu sarakstā bija visi hiti, kurus mūsu zvaigznes izpildīja šova laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Katrs mākslinieks, izdzirdot savu “Izklausies redzēts” numuru, iepriecināja klātesošos ar īpašu deju. Piemēram, Emīls Kivlenieks, izdzirdot Šēras notis, steidza uz deju grīdu, lai atbrīvotos no apģērba līdzīgā stilā, kā viņš to nesen bija darījis ekrānā, bet Ieva Sutugova pie Lady Gaga ritmiem sniedza, iespējams, vēl kaislīgāku šovu nekā uz TV3 skatuves.

FOTO

Ballīte klubā “Cita puse” turpinājās visas nakts garumā – enerģiskākās zvaigznes kopā ar faniem klubu pameta tikai līdz ar pirmajiem gaiļiem.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl