Komentāri
FOTO: ”Izklausies redzēts” zvaigznes pēc fināla visu nakti līksmo ugunīgā ballītē
Dmitrijs Suļžics/f64

Svētdien, 27. novembrī, ar Dināras Rudānes uzvaru noslēdzās rudens vērienīgākais TV3 šovs “Izklausies redzēts”. Svinot dziesmu spēles noslēgšanos, zvaigznes pēc fināla devās uz klubu “Cita puse”, kur iztrakojās kārtīgā ballītē.

Kluba dīdžeji bija parūpējušies par to, lai mākslinieki atpūtu varētu apvienot ar “Izklausies redzēts” skaistāko brīžu atcerēšanos – dziesmu sarakstā bija visi hiti, kurus mūsu zvaigznes izpildīja šova laikā.

Katrs mākslinieks, izdzirdot savu “Izklausies redzēts” numuru, iepriecināja klātesošos ar īpašu deju. Piemēram, Emīls Kivlenieks, izdzirdot Šēras notis, steidza uz deju grīdu, lai atbrīvotos no apģērba līdzīgā stilā, kā viņš to nesen bija darījis ekrānā, bet Ieva Sutugova pie Lady Gaga ritmiem sniedza, iespējams, vēl kaislīgāku šovu nekā uz TV3 skatuves.

FOTO

Ballīte klubā “Cita puse” turpinājās visas nakts garumā – enerģiskākās zvaigznes kopā ar faniem klubu pameta tikai līdz ar pirmajiem gaiļiem.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl