Komentāri
FOTO: Izklausies redzēts šovakar atgriezīsies Stafecka! Viņa pilnībā mainījusi vizuālo tēlu
Toms Norde

Kamēr Latvija vēl tikai mierīgi bauda svētdienu, TV3 studijā jau sākas rosība: ierodas zvaigznes, grimētāji, stilisti, frizieri. Tas nozīmē tikai vienu – klāt Izklausies redzēts diena! Un šovakar skatītājus sagaida jauka atkalredzēšanās.

Ierasts, ka šova žūrijā mēs redzam Jāni Šipkēvicu, kurš spēlei piešķir inteliģentu nokrāsu, atklājot dažādus faktus par māksliniekiem, ko atveido mūsu pašu talanti, un Janu Duļevsku, kura priecē ar interesantiem tērpiem un spridzīgiem jociņiem.

Abi pārējie žūrijas locekļi ir manīgi. Nu Skaties.lv var darīt skatītājiem zināmu, kas tad vērtēs dalībniekus šovakar.

Arī šajā nedēļā žūrijā redzēsim aktieri Arti Robežnieku, kuram acīmredzot ir iepaticies šis darbiņš. Savukārt kā ceturtā kompānijai pievienosies lieliskā Antra Stafecka, kura Izklausies redzēts startēja pagājušajā sezonā.

FOTO: žūrija pilnā sastāvā šim vakaram

Tie, kuri mākslinieci pēc pagājušās šova sezonas nav redzējuši, varētu būt visai pārsteigti, dziedātāju ieraugot. Māksliniece pilnībā izmainījusi tēlu, no tumšu matu īpašnieces kļūstot par platīnblondīni.

Hei, Tu aizmirsi nobalsot par savu favorītu!

To, kā vizuālās izmaiņas ietekmē Antras personību, varēsim novērtēt jau šovakar, kad viņa komentēs un vērtēs lieliskā astotnieka numurus. Nenokavē!

FOTO: vai atceries iepriekšējo sezonu?

Lasi vēl