Komentāri

Par vienu no “Izklausies redzēts” fināla koncerta zvaigznēm kļuva Ģirts Bisenieks, kurš laikā, kad Mārtiņš Ruskis un Normunds Pauniņš izpildīja dāņu grupas ”Laid Back” superhitu ”Sunshine Reggae”, pa skatuvi pastaigājās puspliks ar piepūšamo baseinu rokās. Sarunā ar Skaties.lv puisis atklāj, ka iznāciens uz skatuves nav bijis pat izmēģināts un labprāt demonstrē to vēlreiz!

“Lai varētu ar baseinu dejot “Izklausies redzēts”, ir jāsāk dejot no bērna kājas. Ar vecāku atbalstu ir jādejo, jādejo, jādejo, līdz pabeidz vidusskolu, un ir jāizlemj, ko darīt ar savu dzīvi.

Tad ir jādodas uz Latvijas Kultūras akadēmiju, kuru es uzskatu par prestižāko, kur gatavo horeogrāfus,” Skaties.lv par sevi un savu ceļu līdz slavenajam baseina numuram stāsta Ģirts.

Puisis sevi sauc par brīvmākslinieku – viņš labprāt atrāda savu kustību talantu dažādos projektos un pasākumos. “Ja vajag, esmu tur, ja vajag – tur. Esmu dejojis visos šīs sezonas “Izklausies redzēts raidījumos.

Ja godīgi, numuru ar baseinu sākotnēji atteicu, ne tāpēc, ka negribētu, bet tāpēc, ka sapratu, ka nebūs laika izmēģināt.

Fināla dienā mūziķi ilgi stāvēja man blakus, skatījās acīs un teica, ka mani vajag. Un es pateicu – labi. Bez mēģinājuma – viss, kas notika uz skatuves ar baseinu, bija pirmoreiz,” atklāj Ģirts.

Ruskis un Pauniņš, vērojot Ģirta atraktīvo ņemšanos ar baseinu, uz skatuves esot sasmējušies, un par to dejotājam visvairāk prieks – viņš gribējis radīt pozitīvas emocijas.

Tikpat pozitīvas sajūtas viņš vēlas raisīt arī Skaties.lv skatītājos tāpēc bez vilcināšanās piekrīt mazai fotosesijai, kurā ar visu slaveno baseinu izpilda īstu striptīzu! Skaties un baudi!

Video

Lasi vēl