EKSKLUZĪVI FOTO: pūderis pa gaisu un uzasināti acu zīmuļi – Izklausies redzēts pirmā raidījuma aizkulises!

0 Komentāru
EKSKLUZĪVI FOTO: pūderis pa gaisu un uzasināti acu zīmuļi – Izklausies redzēts pirmā raidījuma aizkulises!
Foto: Toms Norde

Jau šovakar kanālā TV3 startēs viens no šā rudens televīzijas sezonas gaidītākajiem notikumiem – lielais svētdienas šovs Izklausies redzēts, kas skatītājiem piedāvās jau trešo sezonu. Portāls Skaties.lv piedāvā ekskluzīvu ieskatu, kā dalībnieki jau gatavojas lielajam uznācienam, kas paredzēts jau pēc divām stundām.

Šajā Izklausies redzēts sezonā redzēsim tādus māksliniekus kā Dzintars Čīča, 2003. gada Eirovīzijas dalībnieci Janu Kay, dziedātājas Ievu Sutugovu un Dināru Rudāni, kura plašāku atpazīstamību ieguva kā grupas Re:Public dalībniece, pašmāju populārās grupas Otra Puse līderis Normunds Pauniņš, realitātes šova Okartes skatuve dalībnieks Mārtiņš Ruskis, vairāku dziedošo šovu dalībniece Rūta Dūduma, kā arī aktieris un tenors Emīls Kivlenieks.

Foto

Dalībniekus, atšķirībā no iepriekšējās sezonas, jau atklājām labu laiku iepriekš, tagad kārta nelielam ieskatam grimētavā, kur dalībnieki jau veikuši pēdējās sagataves savai pirmajai uzstāšanās reizei šovā Izklausies redzēts, kas startēs ar savu trešo sezonu. Noslēpumā vēl tikai paliks tas, ko viņi attēlos, to atstāsim intrigai!

Tāpat kā iepriekš, arī šajā sezonā Izklausies redzēts dalībniekus varēs vērtēt arī skatītāji, piedaloties balsojumā tepat, portālā Skaties.lv. Turklāt mums ir jaunums – šova fanu teksta tiešraide!

0 Komentāru