Komentāri
Dažas zvaigznes jau tagad nevar atpazīt! Kas šobrīd notiek Izklausies redzēts aizkulisēs
Toms Norde

Izklausies redzēts svētdienas koncerts sāksies jau pavisam drīz! Dzintars Čīča, Yana Kay, Rūta Dūduma, Ieva Sutugova, Dināra Rudāne, Normunds Pauniņš, Mārtiņš Ruskis un Emīls Kivlenieks jau pošas savam iznācienam, un viņu koptēlu skatītāji varēs novērtēt jau pavisam drīz TV ekrānos.

Skaties. lv piedāvā ekskluzīvu iespēju ieskatīties aizkulisēs vēl pirms šovmeņu lielā uznāciena. Apskatot to, kā tiek ģērbti, grimēti un citādi pucēti skatītāju iemīļotie varoņi, jau var izteikt zināmas prognozes par to, kurš vakarā būs visefektīgākais.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Drēbju kalni, pūdera mākoņi izdzertas kafijas krūzes un aktīva rosība – tāda ainiņa šobrīd valda Izkausies redzēts grimētavā, kur mūsu lieliskais astotnieks un viņu ģērbēji un grimētāji jau vairākas stundas intensīvi rosās, lai skatītājus šovakar pārsteigtu ar īpašu līdzību.

Hei, Tu aizmirsi nobalsot par savu favorītu!

Skaties.lv, ierodoties aizkulisēs, jau tagad ar pūlēm atpazīst dažus no māksliniekiem. Un kā ir ar tevi? Novērtē pirmos aizkulišu foto!

FOTO:

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl