3 komentāri

Svētdienas vakarā šova Izklausies redzēts ietvaros uz skatuves atkal kāps lieliskais Dzintars Čīča. Mākslinieks, kurš pavasarī atgriezās mājās pēc Anglijā pavadīta pusotra gada, intervijā Skaties.lv atklāj, ka šobrīd noskaņots palikt Latvijā, kur viņam kā strādāt gribošam puisim pagaidām nav problēmu uzturēt sevi un ģimeni.

Atgriežoties Latvijā šajā pavasarī, mākslinieks sākotnēji bija piesardzīgs, publiski atklājot, ka ieradies uz pavasara koncerttūri, un tad jau redzēs, kas būs tālāk. Nu viņš uzkavējies jau krietni ilgāk.

“Dzīve nav matemātikas formula. Un, runājot savas dziesmas vārdiem, viss ir atkarīgs no likteņlīnijām, kuras nevar paredzēt.

Varu runāt tikai par šo brīdi – un man nav ne mazākās vēlēšanās braukt prom no dzimtenes. Darīšu visu, ko vien varu, lai strādātu un dzīvotu Latvijā. Šobrīd visi apstākļi liecina, ka esmu vajadzīgs

Latvijas klausītājiem,” Skaties.lv priecīgas ziņas atklāj Dzintars.

FOTO: Dzintars Izklausies redzēts

Video

Pagaidām mūziķim darbs iet no rokas – biļetes uz Dzintara tūri ir izpārdotas, un nu viņš startē vērienīgajā Izklausies redzēts. Mākslinieks profesionālās veiksmes skaidro ar savu talantīgo komandu un visu kopīgo darba sparu.

“Protams, visa sākums ir mani klausītāji, kuri pa īstam mani mīl un gaida manus koncertus, bet viss pārējais ir diezgan plānveidīgs un pat tehnisks darbs – kamēr nonākam līdz pašiem koncertiem.

Mēs ieguldām daudz darba, veidojot koncertus, vismaz pusgadu ikdienā pie tā strādājam. Pēc pieredzes varu teikt, ka Latvijā diemžēl ir maz organizatoru, kas tik nopietni strādā pie koncertu projektiem, tāpēc nav brīnums, ka vairāki mūziķi koncertē pustukšās zālēs vai atceļ koncertus,” par ainiņu Latvijas mūzikas tirgū spriež mūziķis.

Daļu no viņa veiksmes nodrošina arī fakts, ka Dzintars apzinās – klausītājiem patīk viņa repertuārs, tāpēc nav jāraujas uz visām pusēm, izmēģinot dažādas muzikālas novitātes.

“Jau no pirmsākumiem zināju, kāds ir mans mūzikas stils un ko klausītāji no manis gaida – sirsnīgas, melodiskas un saprotamas dziesmas ar labiem tekstiem.

Lai kā mūziķiem to negribas pieņemt, taču klausītājiem nepatīk mainīgums mūziķos, tāpēc ar savu tēlu un repertuāru eksperimentēt neiesaku. Kā jau minēju, otrs veiksmes faktors ir mana menedžmenta profesionālais darbs,” tā Dzintars.

Pēc Anglijā nodzīvotā perioda mākslinieks redz savu nākotni Latvijā. “Latvijā mani mudina palikt pati Latvija, mājas, ģimene un, protams, arī darbs. Tieši darbam ir liela nozīme, jo, ja man nebūtu iespēja veiksmīgi strādāt mūzikas jomā Latvijā, būtu grūti.

Ar mūziķa darbu Latvijā ir tā – ir periodi, kad viss pārklājas, kad nav laika gulēt, bet tad atkal ir periodi, kad mēnešiem vienkārši nedari neko. Un šobrīd ir tas posms, kad viss notiek vienlaicīgi, bet man tas patīk, jo es mīlu savu darbu,” tā Dzintars.

Nepagurt intensīvajā darba posmā viņam palīdz pozitīva domāšana un sportiskas aktivitātes. “Kaut vai mājās elementāri pavingrot vai paskriet pa āru,” atklāj Dzintars.

Pavasarī Dzintars minēja, ka finansiālu apstākļu dēļ kādreiz atkal varētu atgriezties Anglijā. Viņš gan uzsver, ka grūti salīdzināt, kas ir finansiāli izdevīgāk – strādāt Latvijā vai Anglijā, un kur var nopelnīt vairāk.

“Kas nu kuram ir daudz – tas nav tik viennozīmīgi. Bet fakts paliek fakts – Anglijā, darot melno darbu, var nopelnīt labi un pietiekami. Man ir bijis periods, kad nav koncertu Latvijā, tad arī biju spiests strādāt ārzemēs. Jo man jāatzīst, ka citu darbu sev Latvijā neredzu kā vien dziedāšanu,” neslēpj Dzintars.

Šobrīd visa fanu uzmanība piesaistīta Dzintara gaitām Izklausies redzēts. Mākslinieks atklāj, ka šajā ziņā ļaujas plūdumam un ar interesi gaida, kādu tēlu viņam būs lemts atveidot nākamajā šovā.

“Es vispār neesmu nekāds fanotājs, man neviens mūziķis tik ļoti nepatīk, lai es tieši viņu gribētu atdarināt.

Drīzāk ir mūziķi, kuru tehniskos paņēmienus gribas pārbaudīt uz savas ādas. Tie ir, piemēram, Maikls Džeksons, Stīvijs Vonders, Bruno Mars. Bet kas mani gaida šovā – tas vēl nav zināms,” tā Dzintars.

Nepalaid garām – Dzintara un citu Latvijas zvaigžņu uznāciens Izklausies redzēts jau svētdienas vakarā!

Foto

Video

TOP komentāri

  • Ulla
  • Aka..
  • Kristīne
    0 0 0

    Kristīne

    Beidzot kāds pozitīvs stāsts! Dzintaram taisnība - ja cilvēks zina, ko grib un pie tā strādā, Latvijā viss izdodas! Sliņķi un bezmugurkaulnieki lai brauc uz ārzemēm!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl