2 komentāri
Muzikālais hameleons Dināra Rudāne: Apvienot dažādo nav grūti!
Foto no privātā arhīva

Tas, ka Dināra Rudāne kļūs par šova Izkausies redzēts “atradumu”, kļuva skaidrs jau pirmajā raidījumā, kad viņa uzvarēja. Pagaidām viņa ir vienīgā, kurai uzvarēt Izklausies redzēts svētdienu raidījumos izdevies divas reizes.

Pazīstama pēc rokmūzikas dziedājumiem, operas skatuves un pat piedziedājusi Markusam Rivam – šķiet jebkurā mūzikas stilā Dināra jūtas kā zivs ūdenī.

“Apvienot dažādo nav grūti,” teic dziedātāja. “Neieciklējos uz vienu ģērbšanās stilu, uz vienveidīgu pārtiku, kā arī neklausos tikai vienu no mūzikas stiliem. Ja pārzina mūzikas stilistiku, formulas un noteikumus, var dziedāt jebko. Zināšanas ir gaisma,” sarunā ar portālu Skaties.lv klāsta dziedātāja.

Dināras ceļš mūzikā sācies skolā, kad meitene uzstājusies solo un ar ansambli. Pēc 9. klases skolas gaitas turpinājusi Rīgas Jāņa Mediņa mūzikas vidusskola, vēlāk Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijā studējusi akadēmisko dziedāšanu un pabeigusi arī maģistratūru.

“Paralēli tam biju Re:public dalībniece, dibināju savu grupu Rock5 band, kura pastāv vēl joprojām. Ar grupu esam uzstājušies Dubaijā, kā arī koncertējam pa Baltijas valstīm. Savukārt opermūzikas koncerti notiek Latvijā, pārējās Baltijas valstīs un ASV,” stāsta Dināra.

Foto

Uz šova Izklausies redzēts skatuves Dināra kāpusi gan kā citplanētiete no filmas Piektais elements (The Fifth Element) jeb slavenā franču aktrise Maivena Lebesko, gan kā Beyonce un pat kā hārdroka grupas Whitesnake līderis Deivids Koverdeils.

“Absolūti katra uzstāšanās ir fun! Tieši tik dažādai man arī patīk būt, tik dažādus stilus izprast un tik dažādas emocijas izjust,” atzīst dziedātāja.

Vai Dinārai izdosies izcīnīt savu trešo uzvaru šova Izklausies redzēts svētdienu raidījumos, uzzināsim jau šovakar TV3 un TVPlay.

Tikmēr noklausies dziedātājas jaunāko oriģināldziemu!

Audio: Dinara Rudan – Feel U

Foto: Dināra šovā Izklausies redzēts

Lasi vēl