3 komentāri
Dināra Rudāne pirms Izklausies redzēts kulminācijas ”uzlādējas” Londonā
Foto no privātā arhīva

Nedēļas sākumā dziedātāja un TV3 šova Izklausies redzēts dalībniece Dināra Rudāne bija devusies uz Londonu. Būdama mūziķe, viņa ar prieku apmeklē arī citu mūzikas zvaigžņu koncertus. Tieši šāds bijis Lielbritānijas galvaspilsētas apmeklējuma iemesls.

”Londonā biju pirmo reizi. Tā ir grandioza pilsēta!” sarunā ar portālu Skaties.lv pauž Dināra Rudāne.

Uz Londonu viņa bija devusies, lai apmeklētu tuva drauga Vorena Volfa (Warren Wolf) džeza grupas The SFJAZZ Collective koncerttūres noslēdzošo koncertu.

”Atlidoju no rīta, pāris stundas pastaigājos, sagaidīju, kad atbrauks draugs ar komandu, un devāmies uz saundčeku.

Mans draugs Vorens Volfs spēlē bungas, ksilofonu, vibrofonu, kontrabasu, klavieres… – man šķiet, ka visus iespējamos instrumentus,” ar smaidu atzīst Dināra.

Foto

Abi iepazinušies Ņujorkas lidostā. ”Viņš pienāca klāt, nezinot, ka esmu mūziķe. Līdz lidmašīnai bija stunda, un mēs visu šo laiku nopļāpājām par mūziku un sportu,” stāsta dziedātāja.

”Viena no superīgākajām satikšanām manā dzīvē! Neticami, ka milzīgajā pasaulē var tādā veidā iepazīties divi mūziķi, kuri tagad vizinās viens uz otra koncertiem un nemitīgi runā par sportu,” smej Dināra.

No Londonas dziedātāja, kura zināma kā boksa mīļotāja un arī praktizētāja, pārvedusi arī kādu dāvanu. Vorens viņai uzdāvinājis grāmatu par slavenā boksera Maika Taisona dzīvi.

Lai arī Londonā Dināra pavadījusi vien pusotru dienu, jo, kā pati smej, nevar atļauties daudz ceļot, jo pārāk daudz darba, viņa piekrīt, ka, lai arī ceļojumi ir īsāki vai ilgāki, tie allaž uzlādē.

Nesen Dināra bijusi devusies uz Amerikas Savienotajām Valstīm, lai Ņujorkā kopā ar pasaules līmeņa pianistu Gintu Bērziņu uzstātos Operas Ģildes jubilejā. ”Fenomenāls cilvēks. Ļoti mīlu viņu,” emocijās dalās dziedātāja.

Mūzikas draugi pašu mājās Dināru Rudāni uz skatuves varēs redzēt jau svētdien, 20. novembrī, šova Izklausies redzēts pusfinālā TV3 un TVPlay.

Foto

TOP komentāri

 • Fans
  +3 +2 -1

  Fans

  Dināra vislabāka no visiem Izklausies redzēts dalībniekiem!Viņai ir ļoti brīnišķīga balss!Tiešam vēlu visu to labāko.
 • Onka
  +4 +2 -2

  Onka

  Šī sieviete ir nenormāli seksapīla. Rotaļīgi sievišķīga un skaista.
 • Monta
  +4 +2 -2

  Monta

  Dināra ir vistalantīgākā no visiem šova dalībniekiem. Vēlu veiksmi!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl