2 komentāri

Dzintaram Čīčam šovakar īpašs izaicinājums – viņš ir Stīvijs Vonders. Taču mūsu Dzintaru iejušanās īsta granda ādā nebaida – viņš tiek galā vairāk kā lieliski!

Dzintars pirms priekšnesuma atzinās, ka apbrīno Stīviju – viņš pat nespēj iedomāties, kā cilvēks bez acu gaišuma var sasniegt tik daudz.

Numurs bija nudien pārsteidzošs ne tikai Dzintara dziedājuma dēļ. Beidzot Izklausies redzēts faniem bija iespēja redzēt patiešām efektīgas vizuālās izmaiņas – zem Stīvija maskas mūsu mūziķi nevarēja ne atpazīt.

VIDEO

Hei, Tu aizmirsi nobalsot par savu favorītu!

FOTO

TOP komentāri

 • Skatītājs
  +5 +5 0

  Skatītājs

  Visvairāk šajā raidījumā kaitina gaismas. Jo mākslinieku uzstāšanās laikā to vispār nav un sejas nevar redzēt, vai nepareiza izgaismojuma dēļ visiem māksliniekiem nav kāju, jo tās ir tumsā. Par dejotājiem vispār nav runas, jo reizēm kustās tikai bezpersoniski veidojumi. Tā vien šķiet ka gaismotājiem pamatīgi jāizglītojas jeb steidzami jāuzkrāj pieredze no pasaulē atzītiem šoviem. Ar vien vārdu sakot izskatās nožēlojami, neprofesionāli un provinciāli.
 • Linda
  0 0 0

  Linda

  Dzintars šoreiz bija ideāls un izskatījās pēc Vondera un dziedāja kā Vonders un vairs neizklausījās pēc Čīčas !Pelnīta uzvara !!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl