6 komentāri

Vienu no aizkustinošākajiem priekšnesumiem šova Izklausies redzēts vēsturē svētdienas, 13. novembra, vakarā sarūpēja dziedātāja Yana Kay, iejūtoties Aijas Kukules tēlā leģendārajā dziesmā Dāvāja Māriņa. Tāpat kā 1981. gada versijā, dziedātājai uz skatuves pievienojās maza meitenīte. Kas ir šī mazā Dārta, kuras sniegums saviļņojis tūkstošiem TV skatītāju?

Dziedātājas Yanas Kay skatuves partnere Dārta Auškāpa – grupas Prāta vētra menedžeres Aijas Auškāpas un režisora un uzņēmēja Dāvja Auškāpa meitiņa – mācās privātajā bērnudārzā Patnis. ”Viņa iet bērnudārza grupiņā Taurenīši. Divas reizes nedēļā viņa nāk pie manis uz mūzikas nodarbību. Tā es viņu esmu pamanījusi kā īpaši apdāvinātu bērnu,” sarunā ar portālu Skaties.lv klāsta šova Izklausies redzēts muzikālā producente un vokālā pedagoģe Maija Sējāne.

”Tā kā es pati esmu iesaistīta šovā, izdomāju, kāpēc gan lai šo bērniņu nesagatavotu šim priekšnesumam,” teic Maija.

Četrarpus gadus vecā Dārta savu priekšnesumu apguvusi nedēļas laikā, mācoties gan pie skolotājas bērnudārzā, gan mājās.

”Dārtiņai tika dots mājasdarbs, lai klausās un skatās veco ierakstu ar Raimondu Paulu un Aiju Kukuli un mēģina līdzināties tai meitenei, kura, starp citu, man šķiet, bija vecāka,” stāsta Maija.

Foto

Video

Lasi vēl