2 komentāri

Šajā sezonā jau esam piedzīvojuši vairākas iejušanās pretējos dzimumos. Ja esam precīzi, tad divas reizes, un visas iepriekšējā šova Izklausies redzēts sērijā – Laimu Vaikuli tēloja Mārtiņš Ruskis, bet Ainara Virgas lomu uz skatuves izcili spēlēja Ieva Sutugova. Normunds Pauniņš ir nākamais, kas pievienojas šim sarakstam.

Atgādināsim, ka katrā šova Izklausies redzēts sezonā ir noteikums, ka katram no dalībniekiem vismaz reizi ir jāattēlo pretējais dzimums.

Šodien kārta pienākusi arī Normundam Pauniņam, kurš šī vakara raidījuma uz skatuves kāpj kā krievu estrādes dīva Alla Pugačova.

Foto

Hei, Tu aizmirsi nobalsot par savu favorītu!

Video

TOP komentāri

 • Nopietnā
  +2 +2 0

  Nopietnā

  Paldies par šovu! Tomēr nespēju skatīties, ja jāklausās Laura Reinika tekstus. Ticu un ceru, ka tos neraksta kāds redaktors, jo ir nožēlojami skatīties un klausīties šo ākstu. Paldies par profesionāliem komentāriem žūrijas locekļiem, bet uz viņu fona Reinika iestarpinājumi un komentāri ir vēl " smieklīgāki". Vai tiešām TV3 nevar atļauties kādu skatāmāku un intelektuālāku vadītāju?
 • maija
  0 0 0

  maija

  Man ļoti patika Sutugova, arī pagājušo reizi, kad ķērca kā Virga un stāju izturēja visa vakara garumā. Bet Pauniņš arī bija foršs, protams, dziesma arī palīdzēja.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl