Intars Busulis, lasot bērnu pasakas, mēdz arī lamāties

5 komentāri

Piektdienas, 15. marta, vakarā pie TV3 skatītājiem dosies jauns šovs visai ģimenei ”Mazā lielā zvaigzne”, un, kā liecina video ieskats pirmajā raidījumā, vakars pie televīzijas ekrāniem solās būt bezgala jautrs.

Pirmā raidījuma viens no viesiem būs atraktīvais mūziķis Intars Busulis, kura ģimenē sūdzēties par garlaicību nu gan nav pamata.

Šova pirmajā kārtā, kurā tiks noskaidrots, vai vecāki zina, ko par viņiem domā pašu bērni, Intaram nāksies atbildēt, kas, pēc meitas Emīlijas domām, ir smieklīgākais, ko viņš dara.

”Visu. Es neesmu garlaicīgs. Es esmu gana smieklīgs un foršs,” sevi raksturos Busulis.

Viens no ekrānā redzamajiem atbilžu variantiem, ko par pareizo uzskatīs Intars, ir: lasa pasakas, un dara to smieklīgi, jo attēlo visu.

”Tas vēl nav viss. Es vēl šad tad pielietoju vārdus. Tad, kad pasakā kāds no varoņiem grib kaut ko sliktu pateikt, es iemetu arī kādu lamu vārdu.

Bet ļoti reti. Tad uzreiz meitenes mani pabrīdina: ”Tu pateici sliktu vārdu.” Es saku: ”Jā, man izspruka.” Tās ir emocijas,” stāsta Busulis.

Šova ”Mazā lielā zvaigzne” atklāšanas raidījumā skatītāji tiksies arī ar režisoru un restorānu īpašnieku Dāvi Auškāpu un viņa meitu Noru, TV3 laimes spēles ”SuperBingo” vadītāju Armandu Simsonu un viņa meitu Heidiju Petru.

Tev to neizstāstīs neviens cits… jeb ko par slavenībām atklās viņu bērni – jau no 15. marta plkst. 20.20!

TOP komentāri

 • Loterija
 • Es
  +3 +3 0

  Es

  Uzskatu, ka latviski lamāties nemaz nav iespējams. Svešavalodās gan lamu vārdu netrūkst.
 • X
  0 0 0

  X

  Un kā tad Jūs to zināt? Vai Jūs varat ielīst cita cilvēka galvā?

  Lai nu kā, man ir pilnīgi skaidrs, ka savus bērnus Busulis satiek daudz biežāk nekā Vaikuli un citus kolēģus (izņēmums varētu būt Abonementa Orķestra mūziķi, bet pat tos viņš diez vai satiek biežāk nekā savus bērnus).

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl