Impozantā Gundega Skudriņa atgriežas TV

1 komentārs
Impozantā Gundega Skudriņa atgriežas TV
PUBLICITĀTES FOTO

Jau sestdien, 23. martā, pie TV3 skatītājiem ar jaunu sezonu atgriežas kulinārijas raidījums ”Esi gardēdis”, ko vadīs radoši atraktīvā un idejām bagātā TV personība Gundega Skudriņa. Katru nedēļu gardēžu virtuvē viesosies kāda populāra personība, kura pārsteigs ar maltīti sev un savam draugam.

”Esi gardēdis” ik sestdienas rītu priecēs skatītājus ar radošu un pavasarīgu lidojumu pretim skaistiem svētkiem.

Tāpat kā iepriekš, par galda noformējumu, atbilstoši katra viesa raksturam, rūpēsies košā TV personība un pasākumu rīkotāja Gundega Skudriņa, kura ar interesantiem aksesuāriem un neierastiem, bet vienkāršiem padomiem atklās, kā pasniegt maltīti un ar kāda veida izklaidēm pārsteigt viesus.

Sezonas atklāšanas pirmajā raidījumā viesosies populārais mūziķis Nauris Brikmanis, kurš dalīsies savās ēst gatavošanas tradīcijās. Šoreiz studijā taps Naura iecienītās tortillas un braunijs. Ciemos pie Naura viesosies viņa draugs hokejists Miķelis Rēdlihs, kurš būs ieradies taisnā ceļā no hokeja spēles.

Raidījums visas sezonas garumā priecēs ar aizraujošiem piedzīvojumu stāstiem, vienkāršām receptēm un radošām idejām, kuras noteikti noderēs ikvienam TV skatītājam!

Kulinārijas šovs ”Esi gardēdis” jau no 23. marta ik sestdienas rītu 10:35 TV3!

1 komentārs