Ilgi gaidītās pārvērtības: saimnieku šova Neldija uzmirdz ”Gatava pārvērtībām”

Pievienot komentāru
Ilgi gaidītās pārvērtības: saimnieku šova Neldija uzmirdz ”Gatava pārvērtībām”
Dmitrijs Suļžics /f64

Trešdien, 28. februārī, TV3 piedāvās šova” Gatava pārvērtībām” jaunāko sēriju, kurā TV skatītāji būs liecinieki, kā pozitīvas pārmaiņas savā ārienē piedzīvos ”Saimnieks meklē sievu” iepazītā Neldija Kronberga. Jau pirms šova bija skaidrs, ka šīs būs vienas no jaunās sezonas gaidītākajām pārvērtībām.

Šovā ”Gatava pārvērtības”, kas ļauj piedzīvot imidža maiņu, vēlas nokļūt simtiem sieviešu. Lai sapnis kļūtu par īstenību, viņām jākāpj uz skatuves un minūtes laikā jāizstāsta stāsts, kas spētu aizkustināt modes ekspertus. Atlasē ar pirmo kārtas numuru startēja Neldija, kura neslēpa iepazīšanās spēlē gūto pieredzi.

Šova jaunākajā sērija Neldija, vēršoties pie modes ekspertiem, atzīs, ka saimnieks Andris Leimants viņu izbrāķējis, tādēļ gribētu, lai modes pazinēji viņu padara mazliet skaistāku.

Tāpat Neldija atklās, ka viņas sapņu tērps ir skaista, sarkana vai lillā brokāta kleita.

Nepaies ne pusminūte, kad atskanēs zvaniņš, kas liecinās par pretendentes iekļūšanu šovā. Sapucēt lādzīgo lauku sievu uzņemsies stiliste un modes māksliniece Natālija Zolberga.

Kā Neldijai veiksies pārvērtību šovā un vai piepildīsies sapnis par brokāta kleitu, uzzināsi trešdienas, 28. februāra, vakarā TV3.

Neldijas pieteikums pārvērtību šovā