7 komentāri
Iespējamais dalībnieks piesakās šovam Lauku sēta, lai ”ieriebtu” sievasmātei

Pagājušajā nedēļas nogalē notika pirmā dalībnieku atlases kārta šovam Lauku sēta, un šova veidotāji ir pārliecināti – iespējamie dalībnieki būs gana koši, lai Lauku sētā valdītu pamatīga jautrība. Turklāt pirmo reizi šova vēsturē arī Tu varēsi noteikt, kuri no kandidātiem piedalīsies šovā.

Jau ceturtdien, 18. jūnijā, nāc uz Skaties.lv un piedalies balsojumā, kuri no minētajiem kandidātiem būs šova Lauku sēta dalībnieki. Balsojums ilgs tikai četras dienas, līdz 22. jūnijam, tāpēc nenokavē un atbalsti savu favorītu. Savukārt, kuri būs tie, kas Skaties.lv balsojumā cīnīsies par ekskluzīvo iespēju piedalīties šovā, atklāsim 18. jūnijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bet pie pirmās atlases kārtas! Uz kuru bija uzaicināti 420 iespējamie šova dalībnieki. Kā stāsta šova veidotāji, viņu vidū rīta pusē valdījis apjukums – kur tad ir aicinātie kandidāti? Taču stundām ritot, iespējamie dalībnieki saradušies aizvien vairāk un vairāk, līdz telpas, kurās notika atlase, esot līdzinājusies skudru pūznim.

Runājot par iespējamiem dalībniekiem, šova veidotāji atklāja, ka arī šogad pieteikušās kolorītas personības. Netrūkstot nedz spraunu daiļavu, gan apsviedīgu puišu un visi esot gatavi mesties piedzīvojumā, ko sauc par Lauku sētu.

Šova veidotāji atklāja, ka viens no būtiskiem kritērijiem šova kandidātiem bija viņu motivācija piedalīties Lauku sētā. Viena no košākajām atbildēm uz šo jautājumu bija: ”Pieteicos Lauku sētā, lai ieriebtu savai sievasmātei.” Atliek vien piebilst, ka pārliecinoša un spēcīga motivācija.

Skaties.lv piedāvā ekskluzīvu fotogaleriju no Lauku sētas dalībnieku atlases 1. kārtās. Tai seko otra, kurā tad tiks atlasīti veiksminieki, un tie, par kuriem Tu varēsi balsot. Seko mums, un mēs Tev pastāstīsim par jaunumiem Lauku sētā! Nākamās ziņas jau trešdien, bet ceturtdien sākas balsojums!

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl