Ieskats vakariņu šovā: Dvinskis ceļ galdā varen šmucīgu ēdienu

0 Komentāru

Pirmdienas, 28. septembra, pievakarē kanāla TV3 un platformā Go3 ar jaunu sezonu atgriežas izklaidējošais kulinārais šovs ar slavenību piedalīšanos ”Gandrīz ideālas vakariņas”.

Šova atklāšanas nedēļā viens pie otra ciemosies četras kanāla TV3 personības – aktieris un seriāla ”Nemīlētie” Oskara lomas atveidotājs Artūrs Dīcis, raidījuma ”Bez Tabu” žurnāliste Alise Kubiloviča un mūziķe, televīzijas žurnāliste Agnese Šīrante un sporta žurnālists un ”900 sekundes” sporta ziņu moderators Kaspars Dvinskis, kurš galdu klās pirmajā vakarā.

Kā paredz šova noteikumi, katram galdā jāceļ trīs ēdieni, kā arī jāpadomā par viesu izklaidi, savukārt viesi ciemošanos viens pie otra vērtē 10 ballu sistēmā.

Būdams gādīgs namatēvs, Kaspars būs īpaši padomājis, lai, baudot pamatēdienu, viesi nenošmucētos, un katram izdalīs pa pārītim cimdu.

Kā spriedīs Artūrs, ēdot burgeru, tam ir pilnībā jāatdodas, un, piemēram, ne telefons, ne vēlme otram pieskarties romantisku pusdienu laikā, nedrīkstētu novērst uzmanību.

Kā Kaspars būs nolēmis ciemiņus izklaidēt un vai viņam kā debitantam izdosies saņemt augstāko vērtējumu, uzzini jau šodien šova ”Gandrīz ideālas vakariņas” atklāšanas raidījumā plkst. 18:10 kanālā TV3 un platformā Go3!

0 Komentāru