Ieskats slavenā volejbolista Aleksandra Samoilova mājoklī

0 Komentāru

Šonedēļ ”Vakariņas četratā” piedzīvos nedaudz nevienlīdzīgs sastāvs, jo starp trīs kungiem mirdzēs viena dāma. Daiļo dzimumu šajā nedēļā pārstāvēs aktrise Anta Aizupe, bet kungu kompānijā būs sporta žurnālists Edgars Barbaks, stila eksperts Deniss Ševeļovs un pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs, kurš vakariņotājus uzņems ciemos pirmajā vakarā.

Aleksandrs trijotni uzņems savā dzīvoklī, kur dzīvo kopā ar ģimeni – sievu Annu un abiem dēliem – trīsgadīgo Adrianu un divgadīgo Kristianu. Saspringtā grafika dēļ sportists šogad Latvijā bijis vien piecas nedēļas.

Lai arī Anda ir pārliecināta, ka vīrieši labi gatavo neatkarīgi no profesijas, Aleksandrs atzīst, ka viesu uzņemšana viņam būšot izaicinājums.

”Es neesmu tas cilvēks, kas daudz gatavo. Mana sieva fantastiski gatavo,” atklāj sportists.

Anna arī labāk zina, kas Aleksandram garšo, kā ēdiens jāpagatavo. Viņš arī neslēpj, ka paveicies ar to, ka mīļotā lieliski gatavo: ”Kad es no lidostas braucu, viņa uzreiz man zvana un prasa, ko es gribu.”

Vēlāk iepērkoties, Aleksandrs paziņos, ka ar gatavošanu viņam vispār nav nekādu attiecību: ”Es nekad negatavoju.”

Taču, kā Aleksandram pašam veiksies ar gatavošanu un kā viņa maltīti novērtēs ciemiņi, skaties šovā ”Vakariņas četratā” pirmdien, 26. novembrī, plkst. 17.55 TV3!

0 Komentāru