Ieskats, kā dzīvo vietējā interneta slavenība Evelīna Pārkere

27 komentāri
Ieskats, kā dzīvo vietējā interneta slavenība Evelīna Pārkere

TV3 šovs ”Vakariņas četratā” skatītājiem ļauj novērtēt ne tikai to, kā gatavo un viesus uzņem atpazīstamību iemantojuši ļaudis, bet arī dāvā iespēju ielūkoties slavenību mājokļos. Raidījumu cikla ceturtajā sērijā viesus uzņems Latvijā pazīstamā ”jūtūbere” Evelīna Pārkere.

Sociālajos tīklos aktīva ir ne tikai Evelīna Pārkere, bet arī viņas suņumeitene Džidži, kurai interneta slavenība izveidojusi pašai savu ”Instagram” kontu. Tam ir divi tūkstoši sekotāju, un izrādās, tas ir vairāk nekā Evelīnas mammai.

18 gadus vecā blogere šova filmēšanas komandu nekavējoties aicina doties uz savu istabu: ”Es parādīšu, kur top mani video un viss mans radošums.”

Pa ceļam uz otro stāvu aci piesaista kāds savdabīgs mākslas darbs ar kailām sievietēm. Evelīna atklāj, ka 10. klasē vizuālajā mākslā bijusi iespēja izpausties radoši: ”Tad es izdomāju ar eļļas krāsām uzgleznot šo Gogēna gleznu.”

Evelīnas istabā goda vietā pie spoguļa stāv puantes. No dejošanas gan Evelīna tagad paņēmusi pauzi.

”Man nav vispār laika, bet tā es vispār cenšos nodarboties ar sportu. Balets man tik ļoti dziļi ir iekritis sirdī, ka man tas vienmēr jādara. Es pat pa māju dažreiz dejoju,” atklāj blogere. Pa māju viņa ne tikai dejo, bet arī staigā kaila. Plašāk lasi te!

Tāpat viņa atklāj, ka vienai kamerai devusi vārdu – Lūsija. ”Es vienmēr zināju, ka gribu nosaukt savu bērnu par Lūsiju. Tā kā man vēl ilgi nebūs bērnu,” tā Evelīna.

Kā jaunietei veiksies ar gatavošanu un viesu uzņemšanu un kurš kļūs par nedēļas uzvarētāju, skaties šovā ”Vakariņas četratā” ceturtdien, 1. novembrī, plkst. 17.55 TV3!

27 komentāri