Ieskats: kā dzīvo ”Lauku sētas” uzvarētājs Aigars un viņa līgava Evita

51 komentārs

Šonedēļ pie TV3 skatītājiem ar jaunu ciklu dodas izklaidējošais kulinārijas šovs ”Gandrīz ideālas vakariņas”, kas ļauj novērtēt ne tikai sabiedrībā zināmu ļautiņu gatavošanas un viesu uzņemšanas prasmes, bet arī sniedz iespēju ielūkoties slavenību mājokļos.

Pirmdienas, 5. oktobra, pievakarē vakariņu maratonu atklās TV šova ”Lauku sēta” iepriekšējās sezonas uzvarētājs Aigars Kļavs, kurš pēc šova uzsāka kopdzīvi ar vienu no spēles dalībniecēm – Evitu, kuru drīz vien arī bildināja.

Aigars, uzņemot vakariņu šova filmēšanas grupu savā dzīvoklī Piņķos, kur mitinās kopā ar līgavu, nekavējas izrādīt īpašu stūrīti – ”Lauku sētas” goda plauktu, uz kura atrodas ne tikai abu iegūtie diplomi, bet arī spēles laikā nesaplēstie šķīvji.

”No ”Lauku sētas” esmu ieguvis džekpotu – es paņēmu galveno balvu, paņēmu skaistāko meiteni un tagad dzīvojam laimīgi,” lepojas Aigars.

Namatēvs padižojas arī ar draudzenes medaļu kaudzi, kas izcīnītas par skriešanu, kā arī atrāda vietu, kur visa ģimene mīl sanākt kopā, – virtuvi.

”Šeit mēs sanākam. Ir tā, ka Evitas bērni dzīvo gan pie tēta, gan pie mums, un šī ir tā vieta, kur esam visi kopā. Šeit mēs paēdam, pabrokastojam, pārrunājam kaut kādas lietas.

Citreiz puikas te arī mācās. Tagad bija grūtāks laiks ar mācībām, bija jāiesaistās visiem. Tad nu šī ir tā vieta, kur var nepiespiesti, brīvi mācīties un šodien arī gatavosim,” tā Aigars.

Ko ”Lauku sētas” uzvarētājs cels galdā saviem viesiem, kāda būs izklaide un kāds būs vakara novērtējums, skaties šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” pirmdien, 5. oktobrī, plkst. 18.10 TV3 un video platformā Go3!