”Glābjot mīļotos, mēs mazliet piemelojām…” Bankevicu pāris atzīst savu vainu un publiski atvainojas telefona pirkšanas afērā iesaistītajiem

23 komentāri
”Glābjot mīļotos, mēs mazliet piemelojām…” Bankevicu pāris atzīst savu vainu un publiski atvainojas telefona pirkšanas afērā iesaistītajiem
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Ar 60 pārskaitītiem eiro noslēdzies mobilā telefona pārdošanas skandāls, kura atskaņas joprojām virmo sociālajos tīklos. Tā kā Mārtiņa Bankevica izteikumos publiskajā vidē ir vairākas nianses, kuras vienkārši ”nelīmējas” kopā, puiša godaprāts joprojām tiek apšaubīts. Mārtiņš kopā ar savu sievu Lauru, kura arī, vīru aizstāvot, iesaistījās skandālā, vēlas pārtraukt visas spekulācijas, atzīt savu vainu un publiski atvainoties visiem.

”Es vēlos no sirds atvainoties visiem cilvēkiem, kuri cieta šīs lietas dēļ. Jā, no sirds atvainojos arī Dacei Podžukai,” ar Skaties.lv starpniecību telefona pārdevējai piedošanu lūdz Mārtiņš.

Puisis atklāj, ka, jā, ar maksājumu par telefonu tiešām nokavējies un naudu aizsūtījis nevis, kā publiski paziņojis, otrdien vakarā, bet gan trešdienas rītā.

Jā, glābjot savu un savas ģimenes labo vārdu, Mārtiņš publiski mazliet samelojies par naudu, kura it kā ”karājas pasta vados”, ko tagad rūgti nožēlo.

Taču puisis uzsver – viņam nevienu brīdi nav pat prātā ienācis, ka varētu apkrāpt Daci un par telefonu nesamaksāt vispār. Nelaimīgu apstākļu sakritības dēļ puisis brīdī, kad ar ”autopastu” atvests telefons, vēl nebija ticis pie naudas summas, ar kuru plānots norēķināties, un Mārtiņš izdarījis nepareizi, tā vietā, lai izskaidrotu situāciju, slēpjoties aiz meliem.

To viņš tagad saprot un rūgti nožēlo.

Publiski atvainoties vēlas arī Mārtiņa sieva Laura, kura, vēloties glābt un pasargāt mīļoto vīru, sociālajos tīklos publiskojusi nepatiesu informāciju.

”Es atvainojos Dacei, jo, glābjot mīļoto Mārtiņu, es mazliet piemeloju, sarakstīju par viņu ”Facebook” neglītas lietas. Uzrakstīju, ka viņa ir kaut kāda skuķene, kura kantējas viņam klāt, kā, protams, nav. Lūdzu, piedod par to,” Mārtiņa atvainošanos papildina Laura.

Pāris cer, ka viņu atvainošanās tiks uzklausītas un pieņemtas, bet paši šo nelāgo piedzīvojumu uztvers kā dzīves mācību un pārbaudījumu, kas kārtējo reizi atgādina, ka par visu svarīgāks dzīvē ir godīgums.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl