Gatavo3: Linda gatavo smiltsērkšķu dzērienu

Komentāri

Linda mūs iepriecinās ar pašgatavotu smiltsērkšķu dzērienu, kas ir ļoti veselīgi un ir arī krāsains padzēriens, kas atbilst rudens sezonai. Kā arī jums būs iespēja iemācīties taisīt timiāna cepumus.

Lai šo dzērieni pagatavotu, vajadzigas šādas sastāvdaļas- smiltsērkšķi, čilli, apelsīns, mandarīni, cukurs, ūdens, medus, timiāns. Vienkārši, smuki un saulaini! Dzeriet smiltsērķšķu sulu, lai neslimotu un būtu veseli! Recepti, kā pagatavot šo gardo dzērienu plašāk skatieties video sižetā, kur redzēsiet arī recepti, kā pagatavot gardus un kraukšķīgus timiāna cepumus. Labu apetīti!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl