Gatavo 3: Anna gatavo smiltsērkšķu mafinus

Komentāri

Sākoties rudenim, gribas baudīt kaut ko saldu, siltu un gardu. Tāpēc Anna gatavos garšīgus un viegli pagatavojamus smiltsērkšķu mafinus. Galvenais noteikums – atcerēties, ka masa ir maz jāmaisa. Smiltsērkšķi mafinus padarīs veselīgākus un vitamīniem bagātākus.

Lai pagatavotu šos gardos mafinus, nepieciešamas šādas sastāvdaļas: 20 grami paniņu, ola, 70 grami olīveļļas, banāns, citrons, 120 grami tumšā cukura, sāls, smiltsērkšķi, 200 grami miltu, cepamais pulveris, 100 grami baltās šokolādes un 200 grami mīlestības. Kā pagatavot rudenīgos mafinus, skatāmies videosižetā! Labu apetīti!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl