Žanna Dubska trīs bērnu mammu ietērpj efektīgā mini; sieviete neslēpj mulsumu

12 komentāri

Trešdienas, 24. aprīļa, vakarā TV3 skatītāju novērtējumam tika sniegts skatītāju iemīļotais šovs ”Gatava pārvērtībām”, kas ik nedēļu ļauj dažāda vecuma Latvijas sievietēm piedzīvot vizuālā tēla maiņu.

34 gadus vecā trīs bērnu mamma Baiba Medvede šova atlasē atzina, ka nevēlas, lai viņas meitas ņemtu sliktu piemēru un staigātu džinsos un džemperītī, kā to dara viņa pati. Baibu sapost pieteicās stila un modes lietpratēja Žanna Dubska.

Baiba šova atlasē.

Baiba šovā ne tikai uzzināja, kā, kombinējot bāzes apģērbus, var izveidot padsmit dažādus saskanīgus komplektus, bet arī piedzīvoja redzes uzlabošanas procedūra, kas uz visiem laikiem ļaus aizmirst par brillēm un kontaktlēcām. Tāpat viņai tika veikta zobu balināšana un priekšzobu šķirbiņas slēgšana.

Kā ierasts, kardinālākās pārvērtības sievietes piedzīvo frizētavā. Žanna, novērtējot Baibas matus, atzina, ka bieži negadās, ka pārvērtību varonēm ir tik veselīgi un gari mati, tādēļ tika pieņemts lēmums mainīt matu toni, bet to garumu samazināt vien nedaudz.

Veidojot Baibas jauno tēlu, Žanna ņēma vērā trīs bērnu māmiņas vēlmi izskatīties sievišķīgai, un Žanna gāja “uz pilnu banku” – par Baibas tērpa ”odziņa” kļuva īsi šorti.

Pēc pārvērtībām ieraugot sevi spogulī, Baiba neslēpa: ”Vienīgais, kas mani mulsina, vai trīs bērnu māmiņai tiešām piedienas tik īsi.”

Žanna sievieti mierināja: ”Trīs bērnu māmiņai to noteikti vajag, jo mums trūkst kāju. Kā Maija šodien pateica, mums šovā trūkst kāju. Re, kur kājas!”

Tomēr vēlāk Baiba pavēstīja, ka ar Žannas darbu viņa ir apmierināta, savukārt dalība pārvērtību šovā viņai bijis īsts piedzīvojums.

Modes dizainers Aleksandrs Pavlovs izvēlējās cēsinieci Daci Meņģeli, kura jau sen sapņoja piedzīvot pārvērtības. Kaut gan Dace pati ir šuvēja, viņai gribējās uzzināt profesionāla stilista viedokli par krāsu izvēli apģērbā.

Pārvērtību rezultātā Dace tika pie pilnīgi jauna tēla – jautra, sievišķīga, bet reizē eleganta, ko sieviete novērtēja atzinīgi.

Dzīvesstila blogere Maija Armaņeva uzņēmās sapost Līgu Pāvili, kuras ikdiena galvenokārt paiet, braucot automašīnā. Viņas garderobē atrodami vienkārši un ērti apģērbu komplekti, bet, kā atzīst pati Līga, viņa vēlētos sevi redzēt sievišķīgāku. Maija sievietei parādīja, kā piemeklēt saskanīgus apģērbus un variēt ar bāzes garderobes elementiem.

”Es nekad neticēju, ka var raudāt spoguļa priekšā. Bet patiešām,” par jauno tēlu sajūsmā bija Līga.

12 komentāri