Žanna Dubska izskaidro, kādēļ skolotājas Baibas tēlu TV šovā veidojusi tik fifīgu

Populārajā šovā ”Gatava pārvērtībām” šonedēļ vizuālās pārmaiņas pieredzējušās modes ekspertes Žannas Dubskas paspārnē piedzīvoja 33 gadus vecā sporta skolotāja Baiba no Lielvārdes, un sieviete kameru priekšā neslēpa – stilistes izvēlētais apģērbu komplekts tomēr nav viņas gaumē. Tikmēr šova skatītāju vidū par Žannas paveikto nav vienprātības.

Atpakaļ uz rakstu

10 komentāri

 • Baiba Bunne

  Baiba Bunne

  Modes māksliniece Žanna atklāti pateica, lai saku ko domāju, kad spogulis atvēries. Ko tur liekuļot, atklātība ne visiem patīk. Piemērīja tiešām skaistus, modernus komplektus ar kuriem varētu staigāt pa Latviju, bet šādā apģērbā diemžēl uz ielas nevienu Jūs dārgās dāmas Rīgā neredzēsiet. Mums līdz tam vēl ir jāizaug. To atdzina arī pārējie modes mākslinieki, ka ir par traku. Galvenais ir emocijas, kuras gūst šova veidošanas laikā, to ko Jūs dārgie skatītāji redzat ir tikai samontēts materiāls.
 • Šovs

  Šovs

  Man patika noslēguma tērps. Daudz sievišķīgāka un sakoptāka. Vislabāk patika dzeltenais ar melno, kuru gan tikai pielaikoja. Var patikt un nepatikt, Baiba nesaprata izvēli, cita pieredze un dzīve citos rāmīšos, būtu forši vairāk atvērtības un paļaušanās :)
 • All Qaeda

  All Qaeda

  Man gan patīk! Viņa izskatījās forši un stilīgi! Noteikti atskatītos un tik žilbinošu topošo māmiņu! Brilles un cepure vispār! 👌👌
  Pirms tam izskatījās tīri nekopta. Tāpēc jebkādas pārvērtības ir labākas par to kas bija..
 • Dzintra Berzina

  Dzintra Berzina

  Par gaumi nestrīdās protams, un par stilu arī.. Bet grūtniecei kleita no tāda auduma galīgi neder, kad naba izspiežas. Galīgi garām
 • Sansana

  Sansana

  Man patīk! Nav nekā tur šokējoša.... Pat ja nepatika, varēja noklusēt... Nav jau tādai jāstaigā...
 • Jana

  Jana

  Kāpēc būtu jāizliekas,ka patīk?Viņa tak nevilka tos kankarus nost,smaidot to visu iznesa,kaut izskatījās nejēdzīgi.Trakākais,ka tēls nebija ne sievišķīgs,ne fifīgs.Bezgaumība.Totāla.Ar lētu frizūru,lokām ,brillēm....PEREBORŠČILA
 • Ilze

  Ilze

  Arī pašām "modelēm" tiek tērēts vņu laoks ...un ne tikai.Varbūt nevajag izlikties un tēlot, ka viss ir OK, ja redzams, ka tā nav. Arī stilistes var kļūdīties, un var savu kļūdu atzīt.
 • Rita

  Rita

  Šis ir koks ar diviem galiem. Man gan patika Baibas atklātība. Pat profesionālā Žanna nevar visiem izpatikt. Katram taču sava gaume un sajūta. Cepuru nost Baibas priekšā, ka neizlikās, bet teica, kā ir.
 • Piekrītu

  Piekrītu

  Laikam jau labāk izskatīties nekoptai , kāda atnāca pieteikties uz šovu.Žannas pārvērtības ļoti labas,tikai žēl,ka to neprot novērtēt.
 • Milziite

  Milziite

  Nu kā tā var...pašas brīvprātīgi piedalās tādā šovā "Gatavas pārvērtībām" un pēc tam sūdzās,kā kaut kas nepatīk..🤔 Nu tad mīļās dāmas neejiet uz šādiem pasākumiem (tv šoviem)!! Nebūs jāpārdzīvo un modes māksliniekiem nav jākavē laiks!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!