Žanna Dubska izskaidro, kādēļ skolotājas Baibas tēlu TV šovā veidojusi tik fifīgu

10 komentāri

Populārajā šovā ”Gatava pārvērtībām” šonedēļ vizuālās pārmaiņas pieredzējušās modes ekspertes Žannas Dubskas paspārnē piedzīvoja 33 gadus vecā sporta skolotāja Baiba no Lielvārdes, un sieviete kameru priekšā neslēpa – stilistes izvēlētais apģērbu komplekts tomēr nav viņas gaumē. Tikmēr šova skatītāju vidū par Žannas paveikto nav vienprātības.

Baiba Bunne uz TV3 šova ”Gatava pārvērtībām” atlasi ieradās kopā ar dvīņu māsu Maiju Zeilāni. Arī uz skatuves modes ekspertu priekšā viņas kāpa tandēmā. Baiba pārvērtības piedzīvoja Žannas Dubskas vadībā, bet Maija savu jauno stilu uzticēja skaistuma blogerei Maijai Armaņevai.

Vairāk par dvīņu māsu pārvērtībām lasi šeit!

”Atlase bija 8. martā, un vēlāk pamanījām, ka Baiba sāka ”palielināties”. Nu tad gaidīsim mazuli!” pēc šova vietnē ”Facebook” raksta Dubska.

Kā atklāj Žanna, tieši gaidāmais bērniņš viņu iedvesmojis Baibas tēlu veidot izteikti sievišķīgu un fifīgu.

”Es atcerējos sevi gaidās, un es uzreiz zināju, ko gribu darīt ar Baibu. Pirms bērniņš piedzimst, paaugas, sāk raut ārā matus un smērēt tavas skaistas drēbes, ir lielisks laiks, kad pašai vairs nav jālec, jāskrien, jāceļ smagumi un var izskatīties vissievišķīgāk,” klāsta Žanna.

Dubska šova varonei bija izvēlējusies neparastu apģērba komplektu – zīda kleitu, kādas bija aktuālas 1930. gados, kurai pāri pārvilkta halātkleita, kādās dāmas tērpās 1970. gados.

Modes eksperte cer, ka ar viņas palīdzību Baiba kļuvusi par stilīgāko fizkultūras skolotāja Latvijā.