”Vīrs manī iemīlējies no jauna!” Ekskluzīvi FOTO: ”Gatava pārvērtībām” Kristīne pēc šova

11 komentāri
”Vīrs manī iemīlējies no jauna!” Ekskluzīvi FOTO: ”Gatava pārvērtībām” Kristīne pēc šova
Foto no Kristīnes privātā arhīva

TV3 šova ”Gatava pārvērtībām” 15. raidījuma varone divu bērnu māmiņa Kristīne Zviedre par imidža maiņu bijusi tik saviļņota, ka šova veidotājiem nosūtījusi īpašu vēstuli, bet vīrs 32 gadus veco sievieti turpina apbērt komplimentiem arī šodien.

Kristīnei nav draudzeņu, ar kurām kopā iepirkties, bet sev izvēlēties apģērbu sieviete nemāk. Viņa vēlējās būt seksīga un pievilcīga sava vīra acīs, šova dalībniece norādīja savā pieteikumā.

Divu bērnu māmiņa uz pārvērtībām ieradās ar krekliņu ar apdruku un stāstīja, ka neko citu neprotot sev veikalos atrast. Kristīnes sapni par sievišķīgu imidža tuvināt īstenībai bija uzņēmies modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs.

Kristīnes pārvērtības šovā noskaties šeit!

Par piedalīšanos TV3 pārvērtību šovā Kristīne nevienam nav teikusi, tikai šova rādīšanas dienā pabrīdinājusi tuviniekus, lai skatās TV. Ieraugot sievieti pēc pārvērtībām, draugi bijuši šokā.

Īpaši iepriecināts par Kristīnes jauno tēlu ir viņas vīrs, kurš simpātisko sievieti turpina apbērt ar komplimentiem. ”Beidzot tu esi tik sievišķīga!”, ”Tev jaunā matu krāsa ļoti piestāv!”, ”Tu esi tik skaista!” ar labajiem vārdiem neskopojas mīļotais.

”Varētu teikt, ka viņš manī ir iemīlējies no jauna.

Foto: smukā Kristīne pārvērtību dienā

Kad vīrs mani ieraudzīja pirmo reizi pēc pārvērtībām, viņa acīs manīju asaras. Un mamma lepojas ar to, ka tik skaista esmu viņai sanākusi.

Laikam savu sievišķību visus šos gadus biju slēpusi aiz melniem matiem, bet ar šova palīdzību pavasaris ienācis arī manā izskata un dzīvē!” sarunā ar portālu Skaties.lv emocijās pēc pārvērtību šova dalās Kristīne.

Kristīne stāsta, ka uzreiz pēc šova iegādājusies matu taisnotāju un labprāt matus saloko arī mājās. Tāpat šovs sievieti mudinājis iegādāties ”Lancome” kosmētiku. ”Uzkrāsojos arī mājās – vīram par prieku,” neslēpj simpātiskā sieviete.

Foto: Kristīne pēc šova

Divu bērnu māmiņa pēc TV šova ir tik saviļņota un apmierināta ar modes eksperta Aleksandra Pavlova veikumu, ka nespēja atturēties pateikties šova veidotājiem īpašā vēstulē. Ar Kristīne laipnu atļauju tā tiek uzticēta arī portāla Skaties.lv lasītājiem:

”Tas, ko Jūs darāt, nav novērtējams, tā ir laimes sajūta, kas, joprojām atceroties tās dienas notikumus, liek man biežāk ielūkoties spogulī un priecāties par atspulgu, ko tajā redzu.

Kristīne Zviedre

Paldies ”Gatava pārvērtībām”, it īpaši Aleksandram! Jūs visi esat super cilvēciņi, dodot iespēju sievietēm sajusties sievišķīgām. Biju viena no laimīgajām, kura tika raidījumā un izjuta pārvērtības uz savas ādas. Joprojām sajūtas ir fantastiskas!

Raidījumā Aleksandrs man ieteica vilkt apģērbus pasteļtoņos un krāsās, ko var ”apēst”. Pašlaik veicu skapja revīziju, un visas tumšās drēbes esmu nolēmusi atdot labdarībai, bet savā garderobē ieviest vairāk košu krāsu un pavasarīga svaiguma.

Arī matu krāsa man tik ļoti patīk, jo no tumšmates esmu kļuvusi par gaišmati. Atzīstos, ka šāda krāsa man ir pirmo reizi mūžā.

Paldies Jums, ka iepriecinājāt mani un manus tuvos. Īpaši priecīgs bija vīrs, kurš tajā vakarā vēl ilgi nevarēja no manis novērst skatienu un teica, ka esmu kļuvusi sievišķīgāka un melnus matus man aizliegs krāsot.

Par iegūto dāvanu karti plānoju nopirkt to dzelteno kostīmiņu, kas man bija mugurā pārvērtību dienas finālā.”

To, kā “Gatava pārvērtībām” mainījis iepriekšējā raidījuma dalībnieces Ritas dzīvi, lasi šeit!

Foto: Kristīne šovā

Video: Kristīne šovā “Gatava pārvērtībām”