Esi gatava kardinālām pārvērtībām?

8 komentāri
Esi gatava kardinālām pārvērtībām?
publicitātes foto

Tev ir apnikusi ikdienas rutīna un vēlies pārmaiņas!? Piesakies šovam ”Gatava pārvērtībām”. Pārmaiņas – tas ir skaisti!

Vēlies lielākas krūtis, plakanāku vēderu, gludāku sejas ādu vai atbrīvoties no brillēm?

Nenokavē ”Gatava pārvērtībām” pavasara atlasi un, ja negribi stāvēt rindā, aizpildi anketu jau tūlīt, vai arī nāc uz Spici 9. martā, plkst. 15:00 un izstāsti savu stāstu modes ekspertiem Žannai, Natālijai un Aleksandram.

 • Maks. 10 MB (JPG, PNG)

Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

TOP komentāri

 • Daiga
  +8 +8 0

  Daiga

  Šodien biju lieciniece kam looti loti nepatikamam! Braucu majas, asaras lija kā pupas! Kā jau zinām 09.03.2018 bija atlase uz gatava pārvērtībām un bija łoti daudz kandidātu, kas pretendėja uz gatava pārvērtībām vietu. Biju kā skatītājs un atbalstitājs! Tad ieveroju kādu sievieti, vienkārši gerbtu, ar apdegušu seju, piegāju pie vińas parunāt un vina bija tik sirsnīga un jauka, ka gribējās uztureties vińas sabiedrībā ilgāk jo ilgāk! Šī sieviete bija loti uztraukusies, jo gaidīja savu atlases kārtu, pie vińas vairākkārt nāca raidījuma veidotāji un mēgināja atrunāt, sakot, ka šeit jums nevares palīdzēt ar plastisko kirurgiju sejai un vina atbildeja, ka ja nevarot, tad veloties, lai skaisti iemāca uzkrāsoties un sagerbties, tad atbildeja, ka labak lai nogaidot un piedaloties cita projekta, bet vina tik un tā sanema drosmi un ar asaram acis teica, ka tomer gribet meginat! Tad nu sakas raidijuma filmesana, pirmās 6 sievietes norunaja savus tekstus, viena velejas iemacities skaisti gerbties, viena skaisti krasoties, viena pieklajigi izskatities un viena nevarot sev piemeklet kurpes, jo esot isa augumaa un visas šīs dāmas tika pańemtas šovā, nospiežot zvanińu! Tad pienāca kārta sievietei ar apdegumiem! Vina ir 34 gadus veca 4 bernu māmińa, visu savu dzivi veltijusi savām 4 laimitem, apdegumi bija radusies jau kad vińa bija tikai 1,5 gadus veca, parcietusi padsmit operacijas un nu velas skaisti izskatities, skaisti gerbties, skaisti krasoties un ieraudzit sevi savadaku, bet vienigais ko vinai pajautaja bija:” kadel uzvilkat šādu kreklińu?” Es neiztureju un asaras parńāma manas emocijas, vai tiesam sis viss ir uztaisits un iestudets, vai tiesam cilvekam ievieš mazu cerību starińu un tad to atńem? vai tiesam labak palidzet atrast kurpju pari neka palidzet kadam, kuram tiesam tas vajadzigs! ja es butu piedalījusies šovā un mani paņemtu, tad es 100% savu vietu atdotu viņai! Manuprāt, šai sievietei bija trūkumi, bet vińa bija pati skaistākā tur, jo vijas sirds siltums staroja! Pēc šī visa, es novērtēju savu dzīvi vēl vairāk un vēl vairāk pateicos par to, kas man ir! Katru seriju skaījos, nevienu pašu sēriju nelaidu garām, bet nu pat būtu pretīgi pat klausīties par viņiem!
 • Zane
  +7 +7 0

  Zane

  Sveicināti, šova veidotāji! Šodien pavēroju atlasi. Sistēma - atlasa 10 sievietes. Pirmās 6 paņem šovā, pēdējās 4 iet un var pat necensties. Skumji... Un vēl nokonstatēju, ka šovā izvēlās sievietes, kuras stāsta par nelaimīgu mīlestību, izjukušām attiecībām. Vai tikai skumji notikumi jāakcentē? Šova veidotāji, pārdomājiet kritērijus!
 • Inguna
  +9 +7 -2

  Inguna

  Kāpēc uz pārvēribām ņem sievietes kuras raud ka nogriezīs to mudžekli kas viņai uz galvas vai kura pati izvēlās ko gribēs vilkt,ir tik daudz sieviešu kuras būtu laimīgas tikt uz pārvērtībam...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl