Uzfrišini savu puisieti! Žannas Dubskas stila padomi pārliecinātam vīrietim

Zane Dumbre

Autors: Zane Dumbre

''Skaties Izklaide'' redaktore

Pievienot komentāru
Uzfrišini savu puisieti! Žannas Dubskas stila padomi pārliecinātam vīrietim
DĀVIS ŪLANDS, F64

Šova ”Gatava pārvērtībām” ietvaros Žanna Dubska lieliski pārveidoja pirmo kungu šī šova vēsturē, taču ikdienā stilistei bieži sanāk strādāt ar vīriešiem. Eksperte novērojusi, ka ir vienkāršas lietas, pie kurām mūsu vīriešiem jāpiestrādā, lai izskatītos labi. Skaties.lv noskaidroja, kas tad ir šie knifiņi.

Kā sarunā ar Skaties.lv smejas Žanna, ar vīriešiem strādāt esot amizanti, jo, ja dāmas parasti zina, ko grib, kungi parasti zina to, ko viņi noteikti negrib, un Žanna tādos gadījumos noteikti necenšas uzspiest savu viedokli. Bet ir daži zelta padomi, ko vērā vērts ņemt visiem kungiem.

Nebaidīties, bet nepārspīlēt

”Daudziem vīriešiem nepatīk izskatīties lecīgi, pārāk moderni, un es piekrītu. Mums ir divas variācijas. Vai nu vīrieši izskatās kā klauni – ar kādu jocīgu cepuri vai uzrakstu, vai tetovējumu kas ir aseksuāls. Vai arī otrs variants – baidās pārspīlēt, kas ir ļoti normāli.

Jo, ja būsi pārāk kreatīvs, bet ne no modes industrijas vai mākslinieks, acīmredzot esi gejs,” par aizspriedumiem smejas Žanna.

Viņa iesaka atrast balansu, lai vīrietis jūtas labi savā veidolā un apzinās, ka tas nav vulgāri.

”Sievietei svarīgi izskatīties jaunākai, vīrietim tas nav svarīgi. Taču viņam tomēr svarīgi izskatīties seksīgāk,” tā Žanna.

4

Kuras krāsas piestāv īstam vīrietim?

”Ar krāsām pārspīlēt varbūt arī nevajadzētu. Ļoti bieži krāsas izskatās diezgan bērnišķīgi,” brīdina modes pazinēja.

Viņa iesaka krāsas apģērbā ieviest detaļās. ”Tā var būt koša apavu zolīte, kāds dekors. Visbiežāk vīrietim ar to pietiek – nevajag vilkt oranžu cepuri vai rozā kreklu.

Bet ir vērts paskatīties uz sezonālām un vīrišķīgām krāsām. Piemēram, tāda mentola krāsa ir topā. Ļoti moderna ir spilgti zila krāsa, zaļas krāsas ir topā.

Ja āda iedegusi, uz vasaru, var paskatīties uz koraļļu krāsu. Bet, ja gribas jau tagad, var nopirkt tādas bikses! Bet tad uzreiz jādomā klāt, kāds būs mētelis, kāds būs krekls.

Es esmu par to, lai krāsas vīrietim aiziet jostā, aiziet kādā uzrakstā, kādā dekorā, bet ne pilnā. To atstājam sievietēm,” tā Žanna, piebilstot, ka, ja labs ādas tonis, ļoti eleganti kungiem būs dažādu toņu brūnais.