TV3 šova zvaigzne Leontina smagi vīlusies Latvijas vīriešos – brūtgāni iekāro mantu, nevis viņu pašu

7 komentāri
TV3 šova zvaigzne Leontina smagi vīlusies Latvijas vīriešos – brūtgāni iekāro mantu, nevis viņu pašu
Privātais arhīvs

Vienai no prātā paliekošākajām TV3 šova ”Gatava pārvērtībām” dalībniecēm Leontinai Laizānei no Rugājiem gada romantiskākais gadalaiks pavasaris sākās patiešām cerīgi – uz kundzes sirdi cierēja 13 precinieki. Tagad sarunā ar Skaties.lv 61 vecā sieviete atklāj, ka satiktajiem vīriešiem bijusi materiāli nolūki.

Lai gan ”Gatava pārvērtībām” ieteiktos stilista padomus Leontina beigu beigās nav ņēmusi vērā, dalību TV šovā viņa nenožēloja un pēc uzmirdzēšanas zilajos ekrānos viņa bija cerību pilna, ka varētu nokārtoties privātā dzīvē. Leontina neslēpa, ka pēc pieciem gadiem, kopš izjuka kopdzīve ar otro vīru, viņa beidzot ir gatava jaunām attiecībām. Šim paziņojumam atsaucās 13 kavalieri no Latvijas malu malām. Tomēr viss nav noritējis tā, kā sirsnīgā kundze cerējusi.

Tagad atklājas, ka teju katrs precinieks pie Leontinas devies mantkārīgu nolūku vadīts.

”Citiem vajag naudu, citiem vajag mantu, citiem – slavu. Tagad esmu atmetusi ar roku un dzīvoju viena,” pēc neveiksmes ar preciniekiem īsi rezumē Leontina.

Viņa laimi mēģinājusi arī kādā TV iepazīšanās šovā, bet arī tas nav realizējies.

”Caur šoviem manu gadu sievietei laikam nav reāli iepazīties. Biju pieteikusies ”Precētie pret brīvajiem”, bet man uzrakstīja, ka tāda vecuma sievietes vairs negrib krāpties. Vārdu sakot, neatrada tādus partnerus. Tur es cerēju – varbūt kaut kas paspīdēs, bet laikam jau es esmu pārāk tālu no pilsētas. Varbūt tas vīriešu atbaida,” spriež pārvērtību šova dalībniece.

Foto: sirsnīgā Leontina ārpus šova

Kundzīte uz jaunu attiecību veidošanu neiespringst un cer, ka īstais cilvēks nāks īstajā laikā: ”Ja būs lemts, tad būs, ja nebūs, tad nebūs. Bet tie trīspadsmit precinieki, kuri man solīja zelta kalnus tāpēc vien, ka biju šovā un man viss ir, viņi ir pilnīgi garām.

Svarīgi, lai viņš nāk ar mīlestību, nevis iekāro manu māju un ui! kā mēs tagad dzīvosim. Ko ta’ mēs te dzīvosim?! Tā māja ir mana!” teic Leontina.

Ar visiem 13 preciniekiem kundze gan dzīvē nav paspējusi tikties, viņa tikusies ar septiņiem.

”Pāris reizes satikos ar vienu rīdzinieku un sapratu, ka viņš uzreiz grib pie manis ievākties. Man nevajag svešu vīrieti, par kuru es neko nezinu,” rūgto pieredzi ar preciniekiem sāk izklāstīt latgaliete.

Turklāt vīrieši arī melojuši par savu vecumu.

Leontina Laizāne

Leontina Laizāne
TV3 šova dalībniece

”Nav man vajadzīgs četrdesmitgadīgs puika – manam dēlam ir 40 gadu. Vismaz pēc 55 – tādus vīriešus es vēl saprastu. Uz randiņu atnāca arī viens trīsdesmitgadnieks. Tas tak arī nav normāli.

Bija vēl viens gadījums. Es aizbraucu uz Madonu, bet vispār priekšā nav neviena,” ar vilšanās sajūtu sirdī par pieredzi ar vīriešiem stāsta sešdesmitgadniece.

Tomēr degunu Leontina nenokar un priecājas par iespēju darīt, ko pašai sirds kāro.

”Pagaidām dzīvoju sev. Apbraukāju Latviju, visu ko apskatos, iepazīstu, lai man nav jāiespringst uz precībām,” teic Leontina.

Viņa bijusi precējusies divas reizes. Pirmais vīrs pērnvasar aizgājis mūžībā, savukārt otrais vīrs, kurš bijis 20 gadus vecāks, pirms pieciem gadiem pēkšņi vienā dienā sakravājis mantas un atgriezies pie savas bijušās sievas. Tas bijis šoks ne tikai Leontinai, bet arī apkārtējiem, bet nu jau viss ir pagātne.

7 komentāri